Ректор Дмитро Олексійович Мельничук відзначив доцента кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П. Момотенка, члена Президії АН ВО України А.В. Шостака.

19 грудня 2013 року

19 грудня 2013 року відбулось засідання вченої Ради Національного університету біоресурсів і природокористування України. Голова Вченої ради, ректор НУБіП України, Герой України, академік НАН України та НААН України Д.О. Мельничук у своєму виступі проаналізував підсумки року, відзначив реальні досягнення, вказав на невикористані можливості і ресурси університету на шляху до входження у світовий науково-освітній простір.
Були відзначені і оцінені трудові здобутки окремих науково-педагогічних працівників. Зокрема, ректор Дмитро Олексійович Мельничук "за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у науку і освіту та досягнення в галузі виробництва якісної наукової продукції - фундаментальних і прикладних досліджень, освітніх програм, навчально-методичних видань" особливо відзначив доцента кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П. Момотенка, члена Президії АН ВО України А.В. Шостака. Він отримав грошову премію.

Анатолій Шостак - знаний і шанований у колективі вчений-педагог. Він автор унікальної рейтингової системи, котра допомогла мобілізувати внутрішні резерви колективу, прибрала зрівнялівку, різко підвищила мотивацію до праці, що, зрештою, дало можливість НУБіП України вийти на рівень міжнародного визнання.
Відчутний внесок А. Шостака і у життєдіяльність АН ВО України - це відзначив у своїй річній звітній доповіді Президент АН ВО України, академік М.І. Дубина.
Колеги щиро дякують Анатолію Вікторовичу за його звитяжну працю, зичать йому міцного здоров'я і подальших творчих успіхів на благо України!

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook