Викладачі ННІ неперервної освіти і туризму взяли участь у семінарі з питань кооперації для експорту органічної продукції

24 квітня 2021 року

 

Зарубіжний досвід кооперування виробників органічної продукції – це одна із ключових тем онлайн-семінару «Можливості кооперації для експорту органічної продукції», що проходив 20-22 квітня 2021 року на платформі Zoom. Про те, як досягають успіху малі виробники органічної продукції у США, Канаді, Австралії, Азії, країнах Європейського союзу розповідали учасникам семінару президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) Роман Корінець і голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов.
 
До участі у семінарі долучилися співробітники ННІ неперервної освіти і туризму, оскільки здійснюємо підготовку магістрів менеджерів з сільськогосподарського дорадництва.
 
 
Триденний семінар «Можливості кооперації для експорту органічної продукції» проходив в рамках реалізації проекту «Електронний консультант для сільських експортерів в Україні». Проект реалізується Латвійським центром сільських консультацій та освіти,  а також НАСДСУ за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки.
 
 

  Перший день семінару присвячений досвіду наших Латвійських колег з організації кооперативів сільськогосподарських виробників, народних умільців і майстрів з метою формування достатніх партій продукції для виходу на закордонні ринки.

    В другий день семінару зроблений екскурс в історію заснування кооперативних структур в різних куточках планети та їх специфічні національні та етнографічні особливості. 

      Третій день присвятили розгляду та аналізу законодавства України щодо кооперації, її подальшого розвитку та досвіду формування зазначених форм господарювання в Україні.

    На семінарі виступили власники кооперативів з України та Латвії які із задоволенням поділилися своїм досвідом, відповіли на поставлені запитання та запросили до себе на стажування.

Викладачі ННІ неперервної освіти і туризму: Сергій Приліпко, Тетяна Кальна-Дубінюк, Олександр Стретович, Стефанія Мосіюк, Ірина Кудінова, Олена Локутова, Катерина Обиход, прийняли активну участь у проведеному семінарі і дуже вдячні організаторам за надану можливість підвищити свій науковий та педагогічний рівні.

 
Олександр Стретович,
доцент кафедри публічного управління та
менеджменту інноваційної діяльності

 

    

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook