Викладачі кафедри адіміністративного менеджменту та ЗЕД разом із студентами взяли участь у роботі конференції «Український зелений шлях від ферми до виделки: органічне виробництво»

16 квітня 2021 року
онлайн

16 квітня 2021 року викладачі кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності та студенти факультету аграрного менеджменту долучились до участі у Міжнародній конференції "Український зелений шлях від ферми до виделки: органічне виробництво".

Розпочалась конференція з презентації Катерини Шор щодо основних постулатів Європейського зеленого курсу щодо клімату, енергетики, кругової економіки, аграрної політики тощо.

  

Мігель Поррес, голова Європейського офісу Дослідного інституту органічного сільського господарства (FIBL) зупинився на питаннях плану дій ЄС щодо розвитку органічного виробництва та основні маркери для України.

25 березня 2021 року Європейська Комісія ухвалила План дій з розвитку органічного виробництва.

Крім досягнення мети Європейського зеленого курсу та його стратегій «Від ферми до виделки» та біорізноманіття щодо збільшення площ, зайнятих під органічне виробництво (до 25% до 2030 року), робиться наголос на потребі безпеки агровиробництва, на подальшому розвитку сталості сектора та сільських територій.

3 березня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив Постанову «Про затвердження Національної економічної стратегії на період до 2030 року», де офіційно встановлено ціль щодо земель під органічним виробництвом (у відсотках). Основні завдання: досягти показника площі земель з органічним статусом до принаймні 3% загальної площі сільськогосподарських угідь України (1,3 млн га); збільшити експорт органічної продукції до 1 млрд доларів США до 2030 року.

На дискусійному майданчику міжнародні та українські експерти обговорили значення органічного виробництва для фермерів, громад та споживачів в Україні та в ЄС.

Учасники отримали докладну інформацію про Європейський зелений курс, стратегію “Від ферми до виделки”, і, звичайно, про новий План дій ЄС з розвитку органічного виробництва.

Організатори: Інформаційний центр «Зелене досьє» та громадська спілка «Органічна Україна»

Захід проводився за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Олена Ковтун, доцент кафедри

адміністративного менеджменту та ЗЕД
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook