Випускники Заліщицького фахового коледжу імені Є. Храпливого обирають НУБіП України

30 березня 2021 року
     Студенти Заліщицького фахового коледжу активно використовують можливості ступеневої освіти. Вже стало доброю традицією для випускників продовжувати навчання в столичному центрі НУБіП України. Цього року кращі з них, мають намір продовжити навчання за спеціальностю «Облік і оподаткування» в університеті. У кожного із них своя неповторна історія, своя дорога до університету.

    Знайомтесь, Перит Тетяна. Схоже, обираючи навчальний заклад та спеціальність, дівчина керується не лише емоціями, а й шукає логічні аргументи для свідомого вибору.

     — Коли ще юною випускницею школи я вступила до Заліщицького фахового коледжу, не могла собі навіть уявити, наскільки цікаву спеціальність обрала. Три роки навчання в коледжі були досить насиченими і яскравими, неодноразово брала участь в різних конкурсах та конференціях, що організовувалися Національним університетом біоресурсів і природокористування України. Після отримання диплому, мрію навчатись у столичному ЗВО. Наш університет відкрив для мене таку можливість. Переконана, щоб стати успішною в університеті, а потім і у професії, потрібно бути наполегливою у навчанні та всебічно розвиватись. Я вважаю, перш за все, потрібно розуміти, що фах, який ти обрав, це твоє покликання, тобі це дійсно подобається, і ти хочеш цим займатися у подальшому. Потрібно навчатися сумлінно, дослухатися до викладачів, використовувати будь-яку можливість, яка тобі надається.

     Паньків Ольга, випускниця ВСП "Заліщицький фаховий коледж ім. Є. Храпливого НУБіП України" мріє продовжити навчання у базовому закладі університету.

     — Багато моїх друзів навчаються саме в НУБіП України, а я прислухаюсь до їхніх думок та порад. Вони – задоволені тому, думаю, що задоволеною буду і я. До того ж, рейтинг університету високий – один з найкращих в Україні. Переконана, здобуваючи освіту, потрібно мати наполегливість, силу волі, намагатися позбутися будь яких страхів і комплексів. Це дасть змогу більше розкритися як особистість і досягти кращих результатів. А університет надає можливість стати справжнім фахівцем своєї справи. Моя майбутня професія не залишить мене без роботи, вона перспективна та високооплачувана. Маю бажання розвиватися і досягати власних цілей. А знання, здобуті в університеті, використовуватиму у подальшому житті та кар’єрі.

     Фрасуняк Тетяна має активну життєву позицію, творча особистість.

     — Через соціальні мережі отримала позитивні відгуки від студентів економічного факультету НУБіП України. Потім ознайомилася з інформацією на офіційному сайті університету. Остаточно визначитися зі своїм рішенням допомогли декілька речей. Насамперед, виступи викладачів та студентів під час ознайомлення з університетом на онлайн Дні відкритих дверей спеціальності "Облік і оподаткування", що був організований 17 березня 2021 р. кафедрою обліку і оподаткування. В жодному з відвіданих раніше закладів я не відчула такого щирого захоплення своїм факультетом та навчанням, і переконалась: економічний факультет НУБіП України – єдина творча і дружна родина.

     Рибалка Вікторія вирішила вступати до НУБіП України, щоб стати фахівцем високого рівня.

     — Обираю НУБіП України – бо він є найкращим в Україні і одним з найвідоміших українських університетів в Європі зі спеціальності «Облік і оподаткування». Університет захоплює своєю історією, традиціями. Під час навчання я планую максимально використовувати усі можливості, що надає університет, наприклад, поєднати з навчанням за кордоном, проходити стажування і розпочати свою трудову діяльність вже у навчальному закладі. Унікальний досвід поєднання освіти, практики і науки надає такі можливості вмотивованим студентам. На мою думку, наша держава має усі шанси стати успішною країною, завдяки перспективній молоді, яка буде її розвивати. Я впевнена, що у НУБіП України готують саме таке молоде покоління.

    Мельник Марія хоче опановувати спеціальність «Облік і оподаткування», в НУБіП України.

     — Отримавши диплом ВСП "Заліщицький фаховий коледж ім. Є. Храпливого НУБіП України" за спеціальністю «Облік і оподаткування», не задумуючись, хочу продовжувати навчання в базовому закладі університету. Адже маю на меті збагатити сучасні знання від висококваліфікованих викладачів, а також сучасні практичні навички, які дозволять набути поглиблених вмінь з цієї спеціальності. Для цього в НУБіП України є сприятливі умови. Можливо, якщо докладу зусиль, зможу пройти стажування за кордоном, що дозволить в повному обсязі втілити свої плани та мрії. В коледжі займалася дослідницькою роботою. Сподіваюсь, в університеті братиму участь у різноманітних наукових семінарах та конференціях.

Дякуємо за вибір. Успіхів у навчанні та здійсненні мрій!


Розмову вела Наталія Хомів,
завідувач міжкафедральної навчальної
лабораторії на базі
ВСП "Заліщицький фаховий коледж
імені Є. Храпливого НУБіП України" 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook