День відкритих дверей у Бережанському фаховому коледжі в онлайн-форматі

29 листопада 2020 року

Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться
працювати жодного дня у своєму житті.
(Конфуцій)

     26 листопада 2020 році в Бережанському фаховому коледжі відбувся День відкритих дверей у незвичному форматі – онлайн, використовуючи віртуальний простір Cisco Webex, щоб допомогти учням шкіл правильно визначитись з вибором професії. Зустріч була запланована завчасно й відбулась згідно з графіком https://www.cisco.com/c/uk_ua/solutions/collaboration/webex-teams.html

     Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступила директорка коледжу Світлана Пилипишин, яка надала детальну інформацію про заклад освіти, наголосивши, що «коледж – це заклад майбутнього, оснащений комп’ютерними навчальними аудиторіями, забезпечений технічною базою, інвентарем для розвитку спорту. В коледжі є чудові керівники художньої творчості, які допомагають студентам розвивати мистецькі здібності. Все це допомагає студентам здобути високу професійну підготовку та розвивати себе як особистість». Бережанський фаховий коледж – це відокремлений структурний підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України, провідного сучасного закладу вищої освіти. Світлана Ігорівна зупинилася на спеціальностях, за якими навчаються здобувачі освіти в університеті, окреслила перспективи навчання випускників коледжу у базовому виші.

     Маріанна Михайлишин, завідувачка відділення комп’ютерної інженерії та електротехніки, розповіла, що відділення здійснює підготовку спеціалістів за такими спеціальностями: 123 «Комп’ютерна інженерія», 141«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Крім основної спеціальності, студенти додатково отримують робітничі професії оператора комп’ютерного набору, слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіки), електрогазозварника, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування.

     Ірина Тернова, завідувачка відділення економіки та прикладної екології ознайомила з підготовкою фахівців на її відділенні, акцентувавши увагу на тому, що тут навчаються за п’ятьма спеціальностями: 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 101 «Екологія».
     Призначення фахівця еколога, підготовленого до роботи за такими видами економічної діяльності як надання послуг у рослинництві і тваринництві з облаштування ландшафту з метою захисту навколишнього середовища, розроблення проектів у галузі систем контролю за забрудненням навколишнього середовища, вимірювання чистоти води та повітря, радіоактивності, аналіз стану навколишнього середовища: газів, диму, стічних вод тощо.
     Крім основної спеціальності, студенти додатково отримують робітничі професії: «Лаборант хімічного аналізу», «Продавець непродовольчих товарів», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)».

     Агромеханічне відділення представив завідувач Ігор Буняк. Він розповів, що на відділенні готують фахівців за трьома спеціальностями: 208 «Агроінженерія», 274 «Автомобільний транспорт» та 206 «Садово-паркове господарство». Окрім основного навчання, у них є можливість прослухати курси, пройти практичну підготовку та отримати робітничі професії водія категорій В і С, тракториста-машиніста та садовода.
     У відділенні працюють досвідчені педагоги, багато з яких мають практичний досвід роботи у сільському господарстві та в автомобільній галузі, а також у лісництві. Ці люди вміють зацікавити своїх вихованців, заохотити їх до занять у різноманітних предметних гуртках та до роботи над оригінальними курсовими та дипломними проєктами.

     Відповідальний секретар приймальної комісії Степан Жеребецький детально пояснив умови вступу до коледжу на денну та заочну форми навчання для абітурієнтів на базі загальної середньої освіти. Також пояснив, коли очікувати початку вступної кампанії для тих, хто складатиме ЗНО.
     Випускники коледжу можуть продовжувати навчання за програмами підготовки бакалаврів відповідних напрямів зі скороченим терміном навчання у НУБіП України м. Київ, ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут».

     Зустріч пройшла в неформальній і дуже теплій атмосфері – з демонстрацією презентацій, відеороликів і фотографій. По завершенню директор коледжу відповіла на питання аудиторії та подякувала усім за участь у Дні відкритих дверей з надією на найшвидшу особисту зустріч в стінах коледжу.

 

     Двері нашого навчального закладу гостинно відкриті для усіх, хто бажає здобути престижну освіту в державному навчальному закладі!
     Сподіваємося, що ця зустріч допоможе випускникам шкіл зробити правильний вибір професії!

 

     Переглянути ще раз подію Ви можете тут:


Ольга Процик,
провідний фахівець з профорієнтаційної роботи

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook