Слухачі курсів підвищення кваліфікації з використання інструментів дистанційної освіти успішно відзвітували про завершення навчання та визначилися з перспективами їх впровадження

3 листопада 2020 року

 

 

     З 19 жовтня по 2 листопада на базі ННІ неперервної освіти та туризму проходили курси підвищення кваліфікації з використання інструментів дистанційної освіти для 65 слухачів (програма курсів). Слухачами курсів були науково-педагогічні працівники кафедр НУБіП України.

Під час курсів слухачі ознайомилися з організаційними, методичними та технічними аспектами управління дистанційним навчанням, методикою використання електронних навчальних курсів на платформі Moodle в умовах дистанційного навчання, інструментами для організації комунікації зі студентами на навчальному порталі, а також з використанням онлайн-платформ Zoom, Webex Meetings, Google Meetings, інструментами GoogleApps та Microsoft 365 для організації персонального цифрового простору та спільної роботи з документами, інструментами для організації командної роботи Webex Teams та Microsoft Teams. Проводили курси науково-педагогічні працівники кафедр факультету інформаційних технологій: інформаційних систем і технологій – Глазунова О.Г.Мокрієв М.В.Кузьмінська О.Г.Саяпіна Т.П.Волошина Т.В.Корольчук В.І.; кафедри комп’ютерних систем і мереж – Блозва А.І., кафедри економічної кібернетики – Костенко І.С.

     На завершення роботи курсів всі слухачі підготували звіт, у якому не лише продемонстрували навички володіння сучасними інструментами для дистанційного навчання, але й методичні аспекти їх впровадження у навчальний процес. На підсумковому занятті слухачі також висловили свої думки стосовно розвитку власної цифрової компетентності та підвищення ефективності впровадження у навчальний процес цифрових освітніх технологій.

 

 

Глазунова О.Г., декан факультету інформаційних технологій

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook