В університеті функціонують безкоштовні курси з математики, фізики, хімії та біології для першокурсників

19 жовтня 2020 року
     Вже третій рік поспіль в університеті успішно функціонують, започатковані ректором університету Станіславом Ніколаєнком, компенсаційні безоплатні курси з базових дисциплін – фізики, хімії, біології та математики. У 2020 році поглиблення знань першокурсників з фундаментальних дисциплін проходять за наказом ректора від 08.09.2020 р. № 629 (додається).

 

     Згідно з наказом ректора, відповідними профільними кафедрами на початку вересня проведено зрізи знань з базових дисциплін серед студентів першого курсу університету.
     За результатами проведеної роботи запропоновано відвідувати компенсаційні курси тим здобувачам вищої освіти, стартова підготовка яких з окремих дисциплін для навчання в університеті є недостатньою. Основною метою таких курсів є “вирівнювання” рівня попередньої підготовленості студента з його академічною групою для продовження здобуття освіти.
    У цьому році виявили бажання відвідувати курси з хімії 243 студентів першого курсу, з фізики – 427, з біології – 23, з математики – 707 осіб.

     25 вересня 2020 року розпочався І-й осінній семестр у нового поповнення бакалаврів – першокурсників, а вже з 28 вересня успішно тривають курси, які проводять досвідчені науково-педагогічні працівники університету:

  • з хімії – професори Копілевич В.А. та Максін В.І., доценти Войтенко Л.В., Абарбарчук Л.М. та ін.;
  • з фізики – професор Відьмаченко А.П., доценти Гуменюк Я.О., Залоїло І.А., Годлевська О.О., старший викладач Черній В.П.;
  • з математики – доценти Шостак С.В., Панталієнко Л.А., Овчар Р.Ф., Савчук С.Г. та ін.;
  • з біології – доценти Осадча Ю.В. і Дегтяренко О.В.

     Програма курсів розрахована на 20 аудиторних годин – 4 години на тиждень. На сьогодні, зважаючи на епідемічну ситуацію, викладачі проводять заняття в дистанційному режимі з використанням таких програм як Cisco Webex, Zoom та ін.

Бажаємо всім слухачам курсів успіхів в освоєнні не простої ролі студента провідного університету!

Лариса Кліх,
завідувач навчально-методичного відділу
Оксана Зазимко,
заступник начальника навчального відділу


 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook