Колектив факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК очолила Лариса Баль-Прилипко

31 серпня 2020 року
     31 серпня 2020 року на факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК відбулося засідання конференції трудового колективу представлене 31 делегатом, в роботі якого прийняли участь ректор університету Станіслав Ніколаєнко, перший проректор Ігор Ібатуллін, начальник відділу кадрів Микола Михайліченко. Важливе питання було винесено на порядок денний зібрання – обрання керівника факультету.

     Ректор розпочав представлення з актуального питання вступної кампанії 2020 відзначивши хорошу роботу колективу факультету, про що свідчать покращені показники порівняно із минулим роком та ряді характеристик ефективної діяльності факультету. Поряд із зазначеним наголосив на тому, що необхідно звернути увагу на якість освітнього процесу, престижі спеціальності та важливості проведення профорієнтаційної роботи. В заключенні ректор нагадав, про особливості освітнього процесу в умовах адаптивного карантину та зосередив увагу на продовженні та удосконаленні роботи з електронними навчальними курсами. Після чого слово було надано здобувачу.

     Лариса Баль-Прилипко перш за все подякувала колективу факультету за плідну працю, а керівництву за всіляке сприяння розвитку різних сфер діяльності факультету, який за невеликий проміжок часу зайняв впевнені позиції в освітянському просторі і продовжує відкривати нові спеціальності, створювати лабораторії задля підготовки кваліфікованих фахівців, здатних розробляти інноваційні технології створення оздоровчих продуктів. Саме з цією метою у найближчому майбутньому планується на базі НУБіП України, спільно з Асоціацією дієтологів України, медичними лабораторіями створити «ЦЕНТР ХАРЧУВАННЯ І ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ «ПІД КЛЮЧ».

     На підтримку кандидата на посаду декана факультету виступили завідувач кафедри стандартизації та сертифікації с.-г. продукції Владислав Сухенко, доцент Віталій Швець, голова студентської організації університету Олександр Павелко, свої пропозиції по покращенню роботи факультету висловив академік Ігор Ібатуллін.

     31 делегат конференції одностайно підтримав нового декана. Враховуючи це, наказ про призначення терміном на п’ять років ректор Станіслав Ніколаєнко підписав безпосередньо в залі зібрання.

     На завершення конференції трудового колективу, ректор вручив диплом заслуженого працівника НУБіП майстру виробничого навчання кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК Людмилі Ільяковій та Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України доценту кафедри технології м'ясних, рибних та морепродуктів Наталії Слободянюк.

     Кандидатура Лариси Баль-Прилипко була одноголосно підтримана всіма учасниками конференції.

Олександр Андрощук,
голова профбюро факультету

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook