Проректором з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності призначено академіка НААН України Мельничука Максима Дмитровича.

2 квітня 2013 року
З 1.04.2013 р згідно з одноголосим рішенням вченої ради НУБіП України від 28.03.2013 р. проректором з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності призначено доктора біологічних наук, професора, академіка НААН України Мельничука Максима Дмитровича.
Наша довідка. Мельничук Максим Дмитрович у 1994 році закінчив з відзнакою Київський національний університет імені Тараса Шевченка. В 1997 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук. В Національному аграрному університеті (нині - НУБіП України) створив першу в Україні проблемну лабораторію фітовірусології. З квітня 2003 - декан факультету захисту рослин і біотехнологій НАУ, з квітня 2004 - начальник управління безпеки хімічних речовин Мінприроди, голова Держхімкомісії України.  У грудні 2004 року створює ННІ охорони природи і біотехнологій. Уже в 2006 році М.Д.Мельничук здобув науковий ступінь доктора біологічних наук, став професором кафедри екобіотехнології і біорізноманіття, у 2007 році його було обрано - член-кореспондентом Української академії аграрних наук за спеціальністю «Біотехнологія в рослинництві». У 2007-2010 рр. обіймав посаду проректора з наукової та інноваційної роботи НУБіП України. З 31 травня 2010 року по січень 2011 – Заступник Міністра аграрної політики України. 26 лютого 2013 року на загальних зборах НААН України М.Д. Мельничука було обрано академіком НААН України за спеціальністю «Селекція рослин».
До сфери наукових інтересів М.Д. Мельничука входять актуальні фундаментальні та прикладні питання вірусології, біотехнології, селекції, біоенергетики та охорони навколишнього середовища. Впродовж останніх років вченим розроблено декілька стандартів освіти в напрямку «Захист рослин» та «Біотехнологія», вперше за останні 30 років в Україні за його авторством виходять підручники «Фітовірусологія» та «Біотехнологія рослин», за останній з яких йому було присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки у 2005 році. Нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2008), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.
Одружений, виховує двох синів та донечку.
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook