Випускниця столичної школи Карина Хохич обирає НУБіП для продовження навчання

2 липня 2020 року
    В чудовий суботній день мав розмову в он-лайн форматі через сервіс Messenger-кімната від Facebook з абітурієнткою Кариною Хохич.

Розкажіть трішки про себе.
– Мене звуть Карина Хохич, мені повних 17 років, проживаю у місті Києві. Я мала честь навчатися у двох школах, з 1 до 9 класу у 260ій, у старшій школі навчалася у ЗОШ №44, прекрасне місце для навчання! Вдячна своїм вчителям за щасливі роки навчання у них! За увесь період мого навчання була активною у шкільному житті, представляла школу у олімпіадах на рівні району й міста. Моїми захопленнями є «Англійська мова», «Географія», «Зарубіжна література», одним словом дисципліни гуманітарного спрямування… Усі профорієнтаційні тести одностайно підказували мені, що маю схильність до роботи з людьми, втім це не було для мене новиною, у школі я завжди була душею компанії.

Чому вирішила здобути вищу освіту?
– Зрозуміло, що сьогодні існує багато варіантів отримати відповідну кваліфікацію, втім вважаю наявність вищої освіти у сучасної людини справою престижу й необхідною умовою для досягнення успіху по життю. Хочеться отримати базові професійні навички саме в стінах закладу вищої освіти, отримати диплом, зробити карколомну кар’єру.

Ви вже визначилися з майбутньою професією, куди будете вступати?
– Розглядаю НУБіП України та Національний Лінгвістичний університет. Зацікавила спеціальність «Професійна освіта», та «Філологія». Чула що у НУБіП України потужні педагогічна й філологічна наукові школи, а ще підкупає рейтинг університету, НУБіП України, він на 3 місці серед ЗВО Києва!

Якщо не педагогом, або філологом, то яку професію Ви б обрали?
– З ранніх літ подобалося танцювати, маю хороші навики з хореографії, можливо хореографом, я досить творча особистість.(Сміється.)

Чим цікавитеся окрім навчання?
– Як уже зазначила вище полюбляю танці й співи, не лінуюся займатися фізичною культурою, цікавлюся проблемами взаємодії з людьми, вболіваю за планетарну екологію, знаєте сміттєві плями в океанах, вирубка лісів, це все турбує мене, хочеться допомагати планеті і тваринкам.

Поділіться своїми мріями на майбутнє.
– Чесно хочеться помандрувати по Світу, відвідати різні куточки нашої Землі, адже вона така велика і цікава!

Якби Вам запропонували поліпшити наш Світ, що б це було?
– Допомагати тваринам, поліпшувати екологію!

Чи є у Вас життєве кредо?
– Можна сказати – «Чим складніше завдання тим цікавіше його вирішення» Що Вам потрібно для відчуття повного щастя? Головне це щоб все було добре в родині кожної людини.

Чи є у Вас якісь побажання до таких же як Ви абітурієнтів?
– Удачі і сталевих нервів!

Дякую за таке цікаве й змістовне спілкування, сподіваюся побачити Вас у лавах наших студентів на Гуманітарно-педагогічному факультеті, кафедра педагогіки чекає на Вас! Дякую, за спілкування, сподіваюся що так воно і буде!

Інтерв’ю з абітурієнткою провів доцент
кафедри педагогіки Прохорчук Олександр

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook