Отримавши диплом бакалавра, Давід Костандов планує продовжувати навчання в магістратурі на освітній програмі «Менеджмент туристичного та готельно-ресторанного бізнесу» у НУБіП України

28 червня 2020 року
     Ми поспілкувалися з випускником Давідом Костандовим щодо його подальших планів.

 

  • Які у Вас плани по отриманні диплому бакалавра?

     – Планую продовжити навчання в магістратурі на освітній програмі «Менеджмент туристичного і готельно-ресторанного бізнесу», бо туризм – це професія для працьовитих, енергійних, талановитих, креативних та допитливих людей, а це є Я!

  • Плануєте здобувати подальшу освіту в НУБіП України?

     – Так. Навчаючись на бакалавраті, я був оточений турботою та увагою деканату ННІ неперервної освіти і туризму та моєю випусковою кафедрою туристичного та готельно-ресторанного бізнесу і консалтингу. Викладачі приклали всіх зусиль, щоб ми отримали якісну та конкурентоздатну освіту.

  • Чи бачите Ви подальше працевлаштування по обраній спеціальності?

     – Звичайно. Туристичний бізнес набуває широких обертів, як на світовому рівні так і в Україні. Навчаючись в Університеті я мав змогу, в поза аудиторний час, працювати в туристичній фірмі. Це переконало мене в правильності вибору професії ще чотири роки тому. Отриманні знання я навчився застосовувати на практиці, на перших порах започаткував свій міні-бізнес. Тому, дякуючи колективу НУБіП, я знайшов свою нішу в туристичній індустрії.

  • Дякуємо Вам, Давід, за щирі відповіді. Бажаємо результативної здачі ЄВІ і вступних іспитів.

Розмову провела завідувач кафедри туристичного
та готельно-ресторанного бізнесу і консалтингу
Дарія Басюк

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook