Оперативний штаб: завершуємо навчальний рік та проводимо вступну кампанію до магістратури

9 червня 2020 року
     9 червня 2020 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося чергове засідання Оперативного штабу. Вже третій місяць колектив, як і вся країна, функціонує в режимі карантинних обмежень, тому питання здоров’я та забезпечення життєдіяльності університету – на першому місці.

     Проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша доповів про хід екзаменаційної сесії: минулого тижня відбулися всі 100% запланованих іспитів, участь в яких взяли 94% студентів. Розпочалися захисти дипломних проектів бакалаврами на всіх факультетах та в ННІ. 5 червня завершилася реєстрація вступників до магістратури, які складатимуть ЄВІ, ЄФВВ. Цього року маємо в тричі більше абітурієнтів, які мають дипломи бакалаврів інших закладів вищої освіти, що свідчить про системний ріст авторитету нашої магістратури.

     Проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко проінформував про ремонтні роботи, які тривають в гуртожитках №2 та 6. Також активно йде робота з облаштування студентського Арт-простору та Центру аквакультури.
     Начальник планово-фінансового відділу Олег Бронін доповів про стан сплати за навчання та проживання в гуртожитках. Він наголосив на необхідності безумовного дотримання строків сплати, вказаних в договорах, оскільки від цього залежить стабільність роботи університету. Відповідне доручення щодо аналізу та вжиття заходів було дане деканам факультетів та директорам ННІ.

     Директор студентського містечка Сергій Стецюк проінформував про проживання в гуртожитках майже тисячі студентів, завершення підготовки 92 кімнат для поселення першокурсників.

     Перший проректор Ігор Ібатуллін повідомив про підготовку наукових проектів для участі в конкурсі на державне фінансування, в тому числі й конкурсі для молодих вчених, зупинився на оформленні звіту про наукову діяльність за 2019 рік, перебігу заготівлі сіна в навчально-дослідних господарствах.

     Підбиваючи підсумки, ректор Станіслав Ніколаєнко дав ряд доручень. Сергію Кваші – контролювати перебіг екзаменаційної сесії, захисти дипломних проектів бакалаврами з дотриманням усіх вимог до якості навчального процесу та режиму карантину, організувати анонімне опитування студентів, випускників бакалаврату щодо якості освітнього процесу, недопущення нестатутних відносин, запланувати нараду з керівниками відокремлених підрозділів щодо акредитації освітніх програм, розробити проект організації навчального процесу на новий навчальний рік. Проаналізувати результати Олімпіади для вступників в університет та дослідити кількість абітурієнтів, які подаватимуть документи за першим пріоритетом. Окрім того, порівняти кількість зареєстрованих випускників бакалаврату на складання ЄВІ та ЄФВВ з реальною кількістю учасників в іспитах за факультетами та ННІ. Валерію Іщенку – активізувати реконструкцію навчального корпусу №5, передбачити додаткове часткове оновлення меблів в гуртожитках, замовити на склад необхідну кількість миючих та дезінфікуючих засобів, пристроїв вимірювання температури та за потреби кварцевих ламп. Ігорю Ібатулліну – організувати нараду з аналізу економічної діяльності навчально-дослідних господарств та Боярської лісової дослідної станції, внести пропозиції щодо контрактів з керівниками структурних підрозділів. Доручено також сформувати дві комісії: одну на чолі з Ігорем Ібатулліним, другу – Сергієм Квашею, які обстежать та визначать за участі деканів факультетів, директорів ННІ, комендантів об’єми ремонтних робіт в навчальних корпусах та гуртожитках.
 

     Розглядалися й інші питання життєдіяльності університету.

Денис Рудень
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook