На кафедрі адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності відбувся державний екзамен

27 травня 2020 року
Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності

         На виконання наказу ректора НУБіП України №376 від 22 травня 2020 р. з метою проведення атестації випускників освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 073 – «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» денної форми навчання 27 травня об 11:00 на базі платформи Zoom було розпочато державний екзамен. До складу екзаменаційної комісії увійшли: Горьовий В.П., д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту ім. Й.С. Завадського (голова комісії); Мостенська Т.Л., д.е.н., професор, завідувач кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності; Діброва Л.В., к.е.н., доцент, доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності; Файчук О.М., к.е.н., доцент, доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності і Сарабай Н.С., асистент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності (секретар комісії).

З вітальним словом до студентів та членів комісії звернувся декан факультету аграрного менеджменту к.е.н., доцент Остапчук А.Д., який проінформував про основні нормативно-організаційні аспекти процедури державного екзамену. У свою чергу, голова та члени екзаменаційної комісії звернули увагу випускників на структуру та особливості складання іспиту на базі E-learn. Після побажань студентам успіхів і високих результатів атестацію було розпочато.

            Державний іспит тривав дві години. Після здачі робіт члени екзаменаційної комісії уважно й ретельно перевіряли кожну із них. Варто зазначити, що екзаменатори залишились задоволені високим рівнем знань і компетентностей здобувачів ОС «Бакалавр», що знайшло своє логічне відображення у підсумкових оцінках.

            Зрештою, о 16:00 студентам було оголошено їх результати за іспит. Останні також були задоволені одержаними оцінками, адже члени комісії об’єктивно і на високому педагогічному рівні виконали свою роботу.

 

Вітаємо наших студентів із успішним проходженням ще одного важливого етапу на шляху до одержання диплому і бажаємо удачі на основному захисті!

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook