Міжнародна науково-практична конференція «Мінімізація ризиків сучасного рослинництва – шлях до стабілізації виробництва»

25 лютого 2013 року

ННІ рослинництва, екології і біотехнологій спільно з компанією «Уніфер Інтернешинел» та журналом «АгроЕксперт» 21 лютого 2013 року провели міжнародну науково-практичну конференцію на тему «Мінімізація ризиків сучасного рослинництва – шлях до стабілізації виробництва».

В роботі конференції прийняли участь провідні вчені Німеччини, Австрії, Росії, представники іноземних компаній Basf, KWS, Bayer, а також понад 250 суб’єктів господарювання із 25 областей України, Молдови, Білорусії та Росії.

В доповідях і виступах учасників конференції глибоко проаналізовано роль та значення мікроелементів в оптимізації мінерального живлення сільськогосподарських культур, вказані конкретні шляхи подолання стресових факторів в сучасному рослинництві. Доктор Олександр Алвін (Німеччина, Дюсельдорф) 22 лютого 2013 року провів відкриту лекцію для студентів ОКР «Магістр» факультетів: агробіологічного, біотехнології, екології і сталого розвитку, захисту рослин.

Зарубіжні компанії – учасники конференції виявили бажання брати участь в роботі науково-навчальних центрів, що будуть утворюватись в НУБІП України в рамках програми «Село ХХІ століття».


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook