Практичні поради для вступу в магістратуру

29 квітня 2020 року

 Ви вирішуєте чи потрібно опанувати нову спеціальність?

 

Ми запрошуємо Вас до вступу в магістратуру за спеціальністю

073 «Менеджмент» на сучасну освітню програму «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами»

 

 

Форма навчання – очна (денна) або заочна (без відриву від виробництва).

 

Існує два основних способи для вступу до магістратури на освітню програму «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами».

 

Перший спосіб: Подати результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови і складати звичайні вступні випробування в університеті:

  • Цей спосіб підходить для вступу, як на держзамовлення так і на контракт вступникам із дипломом бакалавра, спеціаліста чи магістра.

 

Другий спосіб: На вибір вступника, він може подати результат єдиного вступного іспиту або скласти вступний іспит в університеті (це стосується іноземної мови, ЄВІ) і відповідно здати інші необхідні фахові випробування.

  • Цей спосіб підходить для вступників з дипломом магістра, які планують вступати на контракт (розд. 7, п. 4.2 та розд. 8, п. 13 «Правила прийому в 2020 році»)


З особливості подання документів та термінами вступної кампанії Ви можете ознайомитися на сайті https://nubip.edu.ua в розділі «Вступнику»

 

«Правила прийому в 2020 році»
 

Програми вступних випробувань для здобуття освітнього ступеня "Магістр" освітня програма «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами»
 

Віталій Гаврилюк,
доцент кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook