Магістри спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» навчаються дистанційно

26 березня 2020 року
Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності
Магістри кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності постійно навчаються із використанням засобів дистанційного навчання. Магістр 1 року навчання Анастасія Талан активно долучилася до розмови щодо навчання в період карантину.
 
- Представтеся, будь ласка. Де ви знаходитеся на період карантину? 
Анастасія Талан, студентка спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», навчаюсь в магістратурі. Мій карантин почався 12 березня, щойно Кабінет Міністрів України прийняв рішення про впровадження карантинних заходів. Я одразу зрозуміла, що не варто залишатись у Києві, тому поїхала до Черкаської області, тут і проводжу свій карантин.
 
 
- Чи легко Ви адаптувалися до дистанційного режиму навчання?
Я не звикла сидіти вдома, тому адаптуватись до нового режиму спочатку було нелегко, але поступово звикла.
 
 
- Скільки часу в день йде на самостійне навчання?
Налаштувавши новий режим, карантин проводжу продуктивно. Дистанційно навчаюсь, виконую завдання в https://elearn.nubip.edu.ua/course - це займає кілька годин в день. Знаходимось постійно на зв'язку з викладачами, обмінюємось інформацією, деякі завданнч надсилаємо поштою.
 
 
-  Чи вдається під час карантину займатися спортом, читати книжки, на інші можливості саморозвитку?
Під час карантину навчилась планувати свій день наперед та займаюсь саморозивтком: спорт, покращення рівня іноземної мови, наводжу лад у будинку, приділяю час собі та батькам. Онлайн спілкуюсь з друзями та близькими, яких так хочеться побачити не лише через екран телефону.
Тому, сподіваюсь, що всі відповідально поставились до вимушених заходів ізоляції та навсе ж найближчим часом ми зможемо повернутись до звичного життя, яке будемо цінувати кожної миті.
 
 
Анастасія Талан
Магістр 1 року навчання
освітньо-наукової програми «Менеджмент ЗЕД»
 

 

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook