Оголошується відбір на стажування НПП по програмі обміну Mevlana 2020-2021 навчального року до Університету Ідір "Igdır" (Туреччина).

28 лютого 2020 року

Шановні колеги!

Оголошується відбір на стажування по програмі обміну Mevlana 2020-2021 навчального року до Університету Ідір "Igdır" (Туреччина).

 

Загальні вимоги для участі в програмі обміну Mevlana:

- Володіння англійською мовою на рівні B2;
- Кандидати повинні бути викладачами нашого університету
- Викладання дисциплін за спрямуваннями:"Food Engineering, Civil Engineering, Electrical and Electronic Engineering, Mathematics and Computer, Archaeology, Economics, Business, Agricultural studies, English Studies, History, Theology."
- Мати програму для викладання 8-10 годин на тиждень (семінари, лекції, воркшопи тощо).


Програма розрахована на 2 тижні.

Необхідні документи (англійською мовою):

  • Анкета учасника
  • Резюме (Europass формату)
  • Копія закордонного паспорту
  • Академічне портфоліо (включає документи, що надають інформацію про публікації, конференції, проекти в яких брали участь або заплановані проекти)


Кінцеві терміни подачі документів : 05.03.2020р.

Подача документів здійснюється в електронному вигляді на e-mail: [email protected] із обов’язковим зазначенням в темі листа: MEVLAVA Igdır 2020 (в інакшому випадку відсутня гарантія розгляду).

За умови надання необхідних документів та відповідності зазначеним критеріям аплікант буде запрошений на співбесіду електронним повідомленням на пошту (про дату час та місце співбесіди буде зазначено в листі). 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook