В університеті вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року
     В Україні – скорботна і горда дата: День Героїв Небесної Сотні. І сьогодні в університеті робочий день розпочався мітингом-реквіємом на вшанування людей, які ціною свого життя розплющили нації очі. Потік студентів, які прямували на навчання, спинився біля 3-го корпусу. Цим молодим людям зараз 17-19 років. Саме стільки мав і студент нашого Бережанського агротехнічного інституту Устим Голоднюк – Герой України, який довічно значиться у списках Небесної Сотні.

 

  

     По всій державі вшановують пам'ять тих, хто загинув на Майдані у ті трагічні дні, розпочинаючи мітинг, сказав ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Це – нагадування: за свою країну потрібно боротися! І в цьому величезну роль відіграє студентство. Бо саме студенти 2013 року розпочали виступи проти зміни курсу тодішнього керівництва держави на європейську інтеграцію України.

     Університет цього дня згадує всіх захисників України, які віддали своє життя – на Майдані і на Сході України, аби країна мала майбутнє. Серед них дев’ять випускників НУБіП Андрій Моругий, Олександр Марчук, Костянтин Могилко, Іван Ступак та інші. Загалом же в зоні АТО і Операції об’єднаних сил зі встановлення миру на Донбасі взяли участь близько ста викладачів, студентів, співробітників університету та його відокремлених підрозділів, підкреслив ректор. Це Валентина Городня, Олександр Дейнега, Ігор Никитенко, Олександр Погребиський, Ярослав Рудик, Микола Ратушний та інші.

  

     Доцент кафедри культурології, заслужений артист України Віктор Кавун неодноразово виступав під час тих буремних подій на Майдані. Зробив він це і сьогодні – виконав пісню про Героїв Небесної Сотні.

     Сьогодні на кафедрі військової підготовки НУБіП працюють бойові офіцери Максим Максименко, Сергій Розенфельд, Андрій Цуріков та інші. Від їх імені до молоді звернувся начальник курсу військової підготовки, учасник Революції Гідності і бойових дій на Донбас капітан Тарас Чайка: ми стоятимемо до перемоги!

     А голова Студентської організації НУБіП Олександр Павелко закликав своїх колег бути гідними пам’яті героїв.

     Учасники мітингу поклали квіти до Меморіалу Героїв Небесної Сотні і вшанували полеглих хвилиною мовчання.

 Валентин Обрамбальський


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook