Почесним доктором наук Російської Академії Природознавства обрано доцента кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім.М.П. Момотенка Шостака Анатолія Вікторовича!

13 листопада 2012 року

На осінній сесії Російської Академії Природознавства яка проводилась у м. Сочі з 27вересня по 1 жовтня 2012 року Почесним доктором наук обрано доцента кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім.М.П. Момотенка Шостака Анатолія Вікторовича, який був єдиним представником від нашого університету серед учасників зібраних із 120 міст та 304 вищих навчальних закладів.

 

 

Вибори Почесних докторів наук DOCTOR OF SCIENCE, HONORIS CAUSA Російської Академії Природознавства відбулися в період Осінньої сесії РАП з 27 вересня по 1 жовтня 2012 року в м. Сочі (Росія), на якій була проведена низка наукових заходів, у т.ч. Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародні системи атестації науково-педагогічних кадрів»
http://www.rae.ru/ru/conferences/chronicle_0912.html .
 
Почесна ступінь доктора наук (Нonor Doctor або Honor degree або Doctor honoris causa) видається університетами, академіями чи Міністерством освіти Росії, з урахуванням додаткових вимог, окремим особам, які вже досягли великих успіхів у справі і отримали визнання у якійсь галузі знань (відомі вчені, діячі мистецтв, правознавці, релігійні діячі, бізнесмени, письменники і поети, художники тощо). Такі люди залучаються до викладацької діяльності і читають лекції у кращих університетах світу.

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook