Таланти і прихильники

16 листопада 2012 року
У Національній філармонії України з величезним успіхом пройшов звітний концерт заслуженої артистки України, Посла миру, Кавалера ордена Святої Марії, однієї з небагатьох виконавців, хто співає в стилі neo-classic Наталії Шелепницької. Присвячений 20-річчю творчої діяльності, він зібрав всіх шанувальників її таланту та колег по кафедрі культурології НУБіП України, доцентом якої є пані Наталя. Зі сцени прозвучали як добре відомі, так і нові твори у виконанні співачки, що увійшли до альбому «Memory»: лунала музика Т.Альбіноні, Ф.Шуберта, Дж.Верді, Дж.Пуччіні, П. Масканьї, Ж. Бізе, Ж. Оффенбаха, Х.Родріго, Є. Л.Уеббера та інших. Виступ проходив у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів під керівництвом народного артиста України, лауреата Державної премії імені Т.Г. Шевченка Віктора Гуцала.
У концерті також взяли участь заслужена артистка України Римма Шаповалова, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Дмитро Андрієць та академічний камерний хор «Хрещатик».
 
За 10 років  педагогічної діяльності Наталія Михайлівна підготувала цілу плеяду співаків, лауреатів численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. Серед них Лілія Худіч (випускниця НУБіП України, нині студентка Національної музичної академії імені П.І. Чайковського), Дмитро Андрієць, Анна Кравченко, Олександра Лещенко, Катерина Дружиніна, Юлія Царенко та ін.
Пані Наталя та її студенти – постійні учасники концертних програм, конкурсів та фестивалів «Голосіївська весна», «Софіївські зорі», «Crimea Music Fest», «Шлягер року».
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook