День відкритих дверей – свято можливостей в ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України

31 жовтня 2019 року
     «Свято можливостей»! Саме так назвали студенти "Академії мистецтв" сьогоднішній "День відкритих дверей в НУБіП України".

     День розпочався з гостинноі зустрічі абітурієнтів на кафедрі аграрного консалтингу і туризму у мальовничій 412 аудиторії – лабораторії. Директор інституту Марія Кулаєць розповіла студентам про можливості продовження освіти в НУБіП після 2-го і 3-го курсу коледжу за спеціальностями «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» і «Публічне управління та адміністрування», означила переваги навчання у національному закладі вищої освіти НУБіП України.

     Про перспективне стажування за кордоном і вивчення кількох іноземних мов на кафедрі наголосила заступник директора інституту Тереза Микицей.

     Викладачі кафедри аграрного консалтингу і туризму Тетяна Кальна-Дубінюк, Інна Левицька, Ірина Кудінова, Стефанія Мосіюк, Олена Локутова ознайомили майбутніх абітурієнтів з науковими і туристичними гуртками, які функціонують при кафедрі, можливістю здійснення туристичних подорожей та квестів. Зазначили переваги навчання в університеті для подальшої успішної роботи в туристичному напрямку.

     Цікавою була інформація від завідувача кафедри публічне управління та адміністрування Ольги Витвицької про можливість паралельного навчання у магістратурі одразу за двома напрямками: туризму і держуправління. Особливо вразили студентів професійні та відкриті і щирі викладачі кафедри у дружній змістовній фаховій розмові за чаєм і печивом.

  

  

     Другим не менш цікавим етапом зустрічі був візит до 3-го адміністративного корпусу університету, де студенти відвідали вітальний-хол зі стендами різних факультетів університету. Особливо цікавим і щирим був виступ ректора Станіслава Ніколаєнка та представників університету про легендарну історію і динамічну сучасність НУБіП. Приємно вразила концертна програма з виступами творчої молоді університету.

    На завершення зустрічі професор кафедри Тетяна Кальна-Дубінюк запросила молодь Академії на екскурсію до Ботанічного саду НУБіП України.
День видався справжнім святом можливостей і перспектив!

Щиро дякуємо всім працівникам НУБіП, хто долучився до організаціі такого чудового заходу!

Маріанна Адамовська, Олена Локутова
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook