Студенти-гуртківці юридичного факультету взяли участь у першому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з філософських дисциплін

28 лютого 2019 року

 26 лютого 2019 року у НУБіП України відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з філософських дисциплін (філософія, релігієзнавство, логіка, філософія науки та інноваційного розвитку). Олімпіада проводилась з метою поглиблення знань студентів з філософських дисциплін, розвитку креативного, аналітичного та критичного мислення, актуалізації та популяризації філософської освіти та науки. Захід був організований силами НПП кафедри філософії та відбувся на базі гуманітарно-педагогічного факультету.

 

 

З вітальним словом до учасників звернувся проректор з навчальної і виховної роботи професор Cергій Кваша, який згадав про свої студентські роки та висловив захоплення численними любителями філософії зі студентського братства НУБіП України. Привітав учасників олімпіади і декан гуманітарно-педагогічного факультету професор Василь Шинкарук, наголосивши на важливості філософії для фахівців найрізноманітніших галузей знання. Завідувач кафедри філософії Інна Савицька відзначила особливу унікальність філософії серед інших наук, адже вона дозволяє людині творчо підходити до будь-якого питання та побажала всім учасникам творчого натхнення та  філософського оптимізму.

 

У заході взяли участь студенти юридичного факультету: Настасія Банкерт, Олександра Шейко, Анастасія Могелюк, Вікторія Хомик та Олександ Євтушенко.

 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook