Засідання наукового гуртка «Актуальні проблеми психології»

24 жовтня 2019 року

      23 жовтня під керівництвом професора кафедри психології д. пс. н. Шамне Анжеліки Володимирівни було проведено чергове засідання наукового гуртка кафедри психології «Актуальні проблеми психології».
       Було розглянуто наступні питання:
      1. Підготовка членів гуртка «Актуальні проблеми психології» до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Теорія та практика сучасної психології: реалії та перспективи» (м. Київ ) (Чумаченко Деніс, Сапожнікова Євгенія, Майстренко Анастасія).
      2. Обговорення результатів експериментального дослідження Чумаченко Деніса.
      3. Школа дослідника: «Поняття експериментальних планів».    

      Питання 1. Протягом останніх двох місяців члени гуртка «Актуальні проблеми психології» готували тези на міжнародну науково-практичну конференцію. На засіданні було презентовано результати підготовки. Чумаченко Деніс, Сапожнікова Євгенія, Майстренко Анастасія презентували результати власних теоретичних та емпіричних досліджень (тематика пізнавальних здібностей, розвитку дошкільників тощо).
     Питання 2. Чумаченко Деніс (студент 2 курсу спеціальності «Психологія») проаналізував основні етапи роботи над збором матеріалу за проблематикою наукового дослідження, які вона окреслила на прикладі свого дослідження з теми «Психолінгвістичне дослідження впливу вивчення іноземних мов на мозок)».
     Питання 3. У межах навчального проекту «Школа дослідника» керівник гуртка Шамне А.В. розповіла про поняття експериментальних планів у психології.
    Крім цього, найбільш активні студенти підготували змістовні доповіді на актуальну тематику сучасної психології (наприклад, «Вплив ЗМІ на розвиток особистості» тощо.
У кінці засідання керівник гуртка Шамне А.В. подякувала студентам за активність і ґрунтовну підготовку, побажала наукових успіхів та зупинилась на напрямках наступної роботи гуртківців.

 

 

Професор кафедри психології,
Шамне А.В.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook