Творчість заради благодійності: Гран-прі IV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival» – в руках «Октави»!

21 жовтня 2019 року
     Уже четвертий рік поспіль у м. Бровари проходить Міжнародний фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival», організатором якого є Благодійний фонд «Інна». Фонд створений для благодійної діяльності, спрямованої на сприяння діяльності у сфері профілактики та лікування онкологічних захворювань, а його головним завданням є здійснення фінансової, моральної, духовної і правової підтримки людям, які страждають на онкологічні захворювання.

      Цьогорічний фестиваль став грандіозним благодійним марафоном: на нього зібралося більше тисячі конкурсантів, які змагалися у номінаціях «Вокал», «Інструментальне виконавство», «Хореографія», «Оригінальний жанр», «Театральне мистецтво та художнє слово», «Образотворче мистецтво». Три дні броварчани, гості міста та поважне журі спостерігали і оцінювали яскраві танцювальні номери, віртуозне музикування, чудові пісні, картини і театральні постановки. Напередодні фестивалю відбувся великий благодійний концерт за участю артистів з Франції та Естонії, Республіки Білорусь і України. Концертну програму святкового гала-концерту вели українська співачка, автор пісень, переможниця багатьох національних і міжнародних конкурсів, фіналістка національного відбору дитячого пісенного конкурсу Євробачення 2016, представник України в Німеччині на конкурсі «Berliner Perl" і в Польщі на музичному фестивалі "Konin music festival" Dimaria і відомий журналіст, ведучий найбільш рейтинговою інформаційної програми в українському телеефірі "Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою", який має понад чверть століття досвіду роботи в інформаційному жанрі Олег Панюта.

      Приємно, що вже кілька років поспіль до благодійності долучає своїх вихованок – жіночий вокальний ансамбль «Октава» – асистент кафедри культурології Ніна Мелікова. Ніна Володимирівна розуміє, що благодійність - це не тільки «чудовий фундамент для побудови будь-чого», як писала у своєму творі Луїза Мей Олкотт, а й потужний зовнішній фактор, що впливає на всебічний і гармонійний розвиток особистості, робить людину справді прекрасною, тому сама завжди готова до справ, які дарують милосердя, і власним прикладом виховує студентів. 
      Але фестивальній програмі був і конкурсний день. І своїм високомистецьким виконанням, професійністю, а заодно щирістю і ніжністю учасниці «Октави» вразили членів журі – і Гран-прі IV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival" – в руках «Октави»!

Щиро вітаємо Ніну Володимирівну і жіночий вокальний ансамбль «Октава» з визнанням і сподіваємося, що зовсім незабаром вони зможуть гідно представити творчі колективи нашого університету атестаційній комісії Департаменту культури Київської міської державної адміністрації і заслужити ще одне звання – «аматорський народний колектив».

Ірина Майданюк,
завідувач кафедри культурології
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook