Благодійний ярмарок «Барви осені» у Ніжинському агротехнічному коледжі

14 жовтня 2019 року
     Напередодні свят Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня УПА та Дня Захисника України колектив Ніжинського агротехнічного коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України вдев’яте провів благодійну виставку-ярмарок «Барви осені».

     Студенти та класні керівники навчальних груп проявили неабиякий художній смак і креативність під час створення зразків художньої творчості та прикладного мистецтва з використанням як традиційних, так і сучасних матеріалів і технік. Бажаючі мали змогу скуштувати страви української кухні та кондитерські вироби домашнього приготування.
     Усі учасники, організатори й гості свята отримали безліч позитивних емоцій та задоволення, а головне – долучилися до збору консервації та солодощів для людей поважного віку. 

     Після ярмарку представники студентської ради, спільно зі співробітниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніжинської міської ради Чернігівської області адресно передали смаколики та консервацію від студентів коледжу особам поважного віку.
     Саме тому можемо вважати: щорічний ярмарок вдався на славу!  

     Висловлюємо щиру вдячність викладацькому і студентському колективам коледжу та батькам студентів за активну участь в організації та проведенні заходів, бажаємо всім козацького здоров’я, невичерпної енергії, бадьорості духу, впевненості в собі.

     Нехай Покрова Пресвятої Богородиці благословляє всіх нас на добрі справи, самопожертву заради ближнього, зміцнює нашу віру, дарує наснагу і мир!

Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook