Тестування з англійської мови першокурсників технічних та агробіологічних спеціальностей ‒ крок до зростання

6 вересня 2019 року
     Золотим серпанком бабиного літа привітали перші вересневі навчальні дні студентів технічних та агробіологічних спеціальностей. За порадою декана гуманітарно-педагогічного факультету Василя Шинкарука на першому занятті з навчальної дисципліни "Англійська мова за професійним спрямуванням" було проведене уніфіковане тестування граматичних, лексичних та усномовленнєвих компетенцій усіх майбутніх технологів з агрономії та інженерів-механіків.

     Комплекс різнорідних тестових завдань, розроблений на основі досвіду роботи у Київському національному лінгвістичному університеті новим завідувачем кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Інною Грабовською, дозволив виробити спільну стратегію оцінювання базового рівня знань, умінь та навичок писемного та усного мовлення всіх першокурсників, оскільки раніше фіксувалися випадки бездоганного усного мовлення з недостатнім рівнем знання граматики англійської мови.

     Підсумки тестування з англійської мови мають велике методичне значення, оскільки створюють підґрунтя для формування академічних груп за рівнем комунікативної компетенції з англійської мови та усунення визначених прогалин для кожної академічної групи та кожного викладача зокрема задля формування вільного входження в англомовне середовище всіх майбутніх технологів з агрономії та інженерів-механіків без винятку.

Побажаємо успіху та покращення результатів наприкінці семестру! Наснаги та творчого злету всім колегам та нашим студентам!

Катерина Якушко,
старший викладач кафедри англійської мови
для технічних та агробіологічних спеціальностей

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook