Стажування для викладачів у Кракові!

9 вересня 2019 року
Краківський економічний університет

 

“Треба самому багато знати, щоб навчати інших”, – писав видатний майстер слова Володимир Короленко. А здобувати знання можна не лише в Україні, але й за її межами. Так у вас значно більше шансів підвищити кваліфікацію.
Стажування за кордоном надасть вам нові теоретичні та практичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – ось основна ціль стажування. 

Тож команда ELPD запрошує освітян вищих навчальних закладів на міжнародне науково-педагогічне стажування для викладачів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Стажування для викладачів відбудеться в Польщі на базі Краківського економічного університету з 09 по 27 вересня 2019 року.

 Програма стажування

Програма складається з трьох модулів:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти в Європі (3-денний виїзний модуль в Кракові з проведенням міжнародної конференції).

По завершенню навчання учасникам видається сертифікат Краківського економічного університету про проходження довготривалого міжнародного стажування тривалістю 108 годин.  Навчання 1-го та 2-го Модулів відбувається англійською мовою, Модуль 3 – англійською з перекладом.

Вартість програми стажування

Організаційний збір за участь у програмі стажування становить 285 євро. (50 євро в гривневому еквіваленті та 235 євро), який включає: програму стажування, сертифікат від Краківського економічного університету, проживання (3 ночі+сніданки), екскурсії, медичне страхування.

За необхідності оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням від університету.
Інвестуючи гроші в навчання, ви здобудете чималий досвід, який допоможе виділитися серед інших колег. Ви станете фахівцем своєї справи, отримаєте гарну репутацію серед учнів та студентів, а також можливість піднятися по кар’єрній сходинці.

 

Залишились питання з приводу оформлення віз та документів для перетину кордону, розселення, програми стажування та запрошень?

Звертайтеся: тел. +38 044 333 9189; +38063 333 9152 ; +38066 333 9152; +38067 333 9152;  e-mail: [email protected]

Освіта в Польщі – гарна нагода для викладачів підвищити кваліфікацію та розширити свої можливості. Команда ELPD пропонує скористатися даною пропозицією та збагатитися новими знаннями.

Більше інформації: https://elpd.com.ua/stazhuvannya-uek/

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook