29.05.2012 року на засіданні ректорату урочисто вручено нагороди

30 травня 2012 року
Від керівництва проекту «Реформа міського теплозабезпечення» за активну підтримку політики енергоефективності та всебічне сприяння впровадженню Програми «Енергоефективні студмістечка» у НУБіП України Подяку отримав ректор академік Д.О. Мельничук.
Також, НУБіП України в цій Програмі нагороджений Дипломами І ступеня за досягнення найкращих показників зі зменшення споживання електроенергії у період конкурсу, найнижчі питомі показники споживання електроенергії, надзвичайно ефективну та креативну інформаційну компанію, що забезпечила підвищення рівня знань з енергозбереження та сприяла зміні звичок студентів мешканців гуртожитку на більш енергоощадні та за плідну і злагоджену роботу університетської команди з упровадженням Програми, щирий ентузіазм і творчу наснагу керівництва, педагогів та студентів, ініціативне і відповідальне ставлення до участі у заходах Програми, досягнення відмінних результатів.
 
Грамотами за доповіді у XV Всеукраїнської науково-практичної конференції «молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції» нагороджені:
 за І місце студентки 1 курсу факультету аграрного менеджменту Катерина Чимош та Тетяна Чуковська та студентка 1 курсу педагогічного факультету Дар’я Кравченко ;
за ІІ місце студентка 1 курсу факультету аграрного менеджменту Катерина Петрушкевич та студентка 1 курсу педагогічного факультету Тетяна Мацьоха;
за ІІІ студент 1 курсу факультету аграрного менеджменту Юрій Бандурович.
 
Диплом за зайняте 3-тє місце у міжнародній науковій студентській конференції Варшавського університету наук про життя отримав студент ННІ енергетики і автоматики Юрій  Зверєв.
Диплом за участь у міжнародній науковій студентській конференції Варшавського університету наук про життя отримав студент магістратури ННІ енергетики і автоматики Віталій Устимчук.
 
За активну участь у роботі круглого столу XIVЗльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» Грамоту отримала студентка 4 курсу факультету енергетики і автоматики Руслана Корж. Подяку отримали студент 4 курсу факультету інженерії агробіосистем Михайло Синягівський та студентка 4 курсу факультету комп’ютерних наук Інесса Міхно. А Диплом лауреата конкурсу «Кращий студент року» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України отримав студент 4 курсу факультету енергетики і автоматики Константин Рухлов.
 
За активну учать в проведенні ІІ етапу Всеукраїнській студентської олімпіади Грамотою нагороджена доцент НУБіП України Єрмакова Людмила Михайлівна.
Дипломом за ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з агрономії нагороджений студент факультету агрономії Петро Харченко.
За кращі теоретичні знання з рослинництва Грамоту отримав студент факультету агрономії Михайло Федишин.
 
Дипломами за І місця у Чемпіонаті міста Києва з боксу серед ВНЗ IV рівнів акредитації нагороджені Леся Лазаревич (у ваговій категорії до 57 кг) і Олександр Шарій (у ваговій категорії до 56 кг).
 
Грамотами за зайняті місця у Спартакіаді НУБіП України серед студентів навчально-наукових інститутів 2011-2012 року з легкої атлетики нагороджені:
за зайняте І місце – ННІ рослинництва, екології і біотехнології;
за зайняте ІІ місце – ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва;
за зайняте ІІІ місце – ННІ бізнесу.
 
Грамотами за зайняті місця у Спартакіаді НУБіП України серед студентів навчально-наукових інститутів 2011-2012 року з тенісу настільного нагороджені:
за зайняте І місце – ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва;
за зайняте ІІ місце – ННІ рослинництва, екології і біотехнології;
за зайняте ІІІ місце – ННІ бізнесу.
 
Грамотами за зайняті місця у Спартакіаді «Здоров’я» серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників ННІ 2011-2012 року з тенісу настільного нагороджені:
за зайняте І місце – Природничо-гуманітарний ННІ;
за зайняте ІІ місце – ННІ лісового і садово-паркового господарства;
за зайняте ІІІ місце – Навчальна частина.
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook