Розширене засідання ректорату

21 червня 2019, 8:30
Корпус № 3, ауд. 309

      21 червня 2019 р. о 830 у навчальному корпусі № 3 ауд. 309 відбудеться розширене засідання ректорату.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Аналіз витрат енергоресурсів за травень 2019 року в університеті. Доповідає проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Іщенко Валерій Васильович.
 2. Про план ремонтних робіт у 2019 році. Доповідає проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Іщенко Валерій Васильович.
 3. Про готовність гуртожитків університету до нового навчального року. Доповідає директор студмістечка Стецюк Сергій Васильович.
 4. Про результати І етапу конкурсного відбору науково-дослідних робіт на 2020 р. Доповідає перший проректор Ібатуллін Ігор Ілліч.
 5. Про вартість навчання в 2019/2020 н.р. Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Ткачук Вадим Анатолійович.
 6. Про результати участі студентів НУБіП України у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Доповідає начальник навчального відділу Зазимко Оксана Володимирівна.
 7. Про стан сплати за навчання та проживання в гуртожитках університету. Доповідають: проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Ткачук Вадим Анатолійович, директори ННІ та декани факультетів.
 8. Про надання дозволу на передачу в оренду. Доповідає начальник планово-фінансового відділу Бронін Олег Володимирович.
 9. Різне.
   
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)