Студенти факультету ветеринарної медицини взяли участь у роботі семінару «Розробка лікарських препаратів»

16 червня 2019 року
     10 червня стартувала навчальна практика на другому курсі скороченого терміну навчання. Вже в перший день студенти 7 групи взяли активну часть у роботі семінару "Розробка лікарських препаратів", який організувала фармацевтична компанія "Юрія-фарм".

     Після вступного слова Олексія Лося, керівника відділу фармацевтичної розробки, було презентовано історію та сьогодення, а також здобутки компанії.

     Доповідач Анастасія Карпенко, як менеджер по роботі з пресоналом,  поділилася власним досвідом у сфері вітчизняно маркетингу.

     Цікавою та пізнавальною була лекція на тему  «Сучасні вимоги до фармацевтичної розробки лікарських засобів». Олексій Володимирович Лось  детально охарактеризував шлях українського генерика та оригінального препарату від їх розробки до реалізації.

     В обговоренні активно взяли участь студенти, які представляли київські виші медичного та фармацевтичного спрямувань. Також було проаналізовано розробку стерильних лікарських засобів.

     На високому рівні були прочитані лекції на теми:  «Біомолекули: дизайн векторів, системи експресії, методи аналізу» (частина 1) (Наталя Король, к.б.н., біотехнолог НЦ , Роман Сидор, к.б.н., біотехнолог НЦ),  «Біомолекули: дизайн векторів, системи експресії, методи аналізу» (частина 2) (Сергій Новосьолов, біотехнолог-аналітик НЦ).

     Наприкінці було проведено одногодинне тестування, а після підведення підсумків семінару усім присутнім було вручено сертифікати.

Ірина Деркач

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)