УЧАСТЬ У І-й МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «VIN SMART ECO»

16 травня 2019 року
Вінницька академія неперервної освіти
Завідувач кафедри радіобіології та радіоекології професор І.М. Гудков і завідувач кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності професор В.М. Боголюбов взяли активну участь у підготовці (як члени Оргкомітету) і в роботи 1-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Vin Smart Eco», яка відбулася 16-18 травня у Вінницькій академії неперервної освіти. Конференція «Vin Smart Eco» була присвячена вирішенню проблем захисту довкілля, збереженню різноманіття, екологічній безпеці та переходу України до сталого розвитку і пройшла на високому науковому рівні.
Представники нашого університету виступили з пленарними доповідями, взяли участь у секційних дискусіях і роботі круглих столів.
В рамках програми конференції учасникам була надана можливість відвідати єдиний в Україні Вінницький завод з виготовлення сонячних панелей, який входить до складу компанії KNESS Group, яка є лідером інноваційних розробок в галузі відновлюваної енергетики України. Завод обладнаний найсучаснішими роботизованими лінями, має повний цикл виробництва сонячних панелей світового рівня.
Учасники конференції мали змогу відвідати унікальні об’єкти природно-заповідного фонду Вінничини, зокрема, загальнозоологічний заказник "Сандрицький" та держпідприємство «Хмільницький лісгосп», де мешкає найбільша в Україні популяція зубра європейського (близько 90 особин).
Старший викладач В.В. Іллєнко 

Проф. Гудков І.М. в президії конференції
В цеху заводу KNESS
Лебідь-шипун
Лунь очеретяний
Зубри
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook