Проведення експериментальних досліджень молодими науковцями кафедри автоматики на ПРАТ “Комбінат “Тепличний”

23 квітня 2019 року

     Молодь кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка, а саме доцент Заєць Н.А., виконувачі обов’язків доцента Дудник А.О., Лендєл Т.І., аспіранти Якименко І.Ю. та Поліщук Д.В. в черговий раз побували в ПРАТ “Комбінат “Тепличний” для проведення наукових досліджень в рамках науково-дослідної роботи “Розроблення ресурсоефективних режимів вирощування овочевої продукції в тепличних комплексах”.

     Науковці кафедри продовжили аналізувати складний біотехнічний об’єкт (цех № 9), що є основою для розробки його моделі та енергозберігаючої системи автоматичного керування мікрокліматом. При цьому важливо взяти до уваги точку зору виробничників із багаторічним досвідом, що вистувають в якості експертів.

     Цікавими виявились результати випробувань розробок кафедри на основі програмно-апаратних засобів Arduino та Rasberry Pi .
     Отримані результати будуть використанні для оптимізації режимів вирощування овочевої продукції в спорудах захищеного ґрунту.


    Хотілось би подякувати керівництву цього сучасного підприємства, де кафедра ось уже протягом багатьох років має можливість брати участь у наукових дослідженнях як член Асоціації «Теплиці України».

 

Якименко Інна, аспірант кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook