Студент механіко-технологічного факультету Ярослав Григоренко – срібний призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)»

22 квітня 2019 року
     18-19 квітня 2019 року у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті було проведено підсумкову конференцію ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт МОН України зі спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)». Під час конференції відбувся захист 25 студентських наукових робіт, які відібрали експерти конкурсної комісії з числа, що надійшли на конкурс (всього на розгляді перебувало 108 робіт).

     Попередній розгляд наукових робіт, які надійшли на конкурс, відбувся прозоро. Роботи переможців (учасників підсумкової конференції), відповідні рецензії та рейтинговий список розміщено на сайті Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.
     Від Національного університету біоресурсів і природокористування України на підсумковій конференції ІІ етапу конкурсу за рішенням організаційного комітету було рекомендовано роботу студента бакалавратури механіко-технологічного факультету Григоренка Ярослава Олеговича на тему «Заходи щодо безаварійної та безпечної експлуатації мобільної сільськогосподарської техніки». В результаті наукової експертизи робота набрала 75,5 бала зі 100 можливих.

     Роботу було виконано під керівництвом завідувача кафедри охорони праці та інженерії середовища НУБіП України Войналовича Олександра Володимировича.
     За результатами оприлюдненого захисту представленої наукової роботи студента Ярослава Григоренка було нагороджено дипломом ІІ-го ступеня.

Вітаємо Ярослава Григоренка і його керівника зі срібною перемогою!


Іван Роговський,
директор НДІ техніки і технологій


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook