Катерина Бамбуза – призер всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права»

17 квітня 2019 року
     У Києві відбулася науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права».

     Всього в конкурсі взяли участь 42 наукові роботи з різних навчальних закладів України. До фінальної конференції-захисту конкурсною комісією було відібрано 28 робіт.
     Від нашого університету було надіслано 3 наукові роботи, а до фіналу дійшли дві з них. Перша – робота студентки 2-го курсу Катерини Бамбузи на тему: «Правові основи установчої влади в Україні», що була виконана під керівництвом автора. Друга – робота студентки 1-го курсу юридичного факультету Катерини Шевченко на тему: «Еволюція захисту прав осіб, що займаються проституцією», що була підготовлена під керівництвом д.ю.н., професора кафедри теорії та історії держави і права Олександра Бригінця.

     Катерина Бамбуза є членом наукового гуртка «Конституційне право», що працює під керівництвом автора. В ході роботи гуртка було сформульовано саме таку тему студентської наукової роботи Катерини. Основні положення її наукової роботи неодноразово обговорювалися на засіданні наукового гуртка «Конституційне право».

     Впродовж конференції журі заслухало виступи всіх конкурсантів та провело оцінювання відповідно до встановлених критеріїв.

     За підсумками конференції 3-є місце здобула робота на тему: «Правові основи установчої влади в Україні», а її автор, Катерина Бамбуза та науковий керівник були нагороджені дипломом та подякою.

Вітаємо переможців!

Віктор Ладиченко,
завідувач кафедри міжнародного
права та порівняльного правознавства

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій