Софія Заневич - переможниця ІІ етапу ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки, який пройшов у Бережанському агротехнічному коледжі

16 квітня 2019 року

Інформація, на відміну від ресурсів,
задумана, щоб нею ділитися.
Роберт Кіосакі

     «Сучасні аспекти формування інформаційних компетентностей студентів ЗВО І-ІІ р.а.» - такою була тема засідання Тернопільського обласного методичного об’єднання викладачів інформатики, яке співпало з проведенням ІІ етапу ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.

     З привітальним словом виступила директор коледжу Світлана Пилипишин та щиро побажала учасникам методичного об’єднання плідної праці, а студентам успіхів в олімпіаді. З організаційно-методичними питаннями учасників засідання ознайомила голова обласного методоб’єднання Ольга Посвятовська.

    В пленарному режимі роботи заслухали доповіді ”Про роботу МО викладачів інформатики, та перспективи розвитку“ (Ольги Посвятовської, голови методичного об’єднання, викладача Галицького коледжу ім. В. Чорновола), ”Застосування концепції «перевернутий клас» в системі підготовки студентів ОКР «Молодший спеціаліст»“ (Сергія Штогрина, викладача Бережанського агротехнічного коледжу), ”Інноваційні освітні технології та їх вплив на підготовку конкурентоспроможного висококваліфікованого спеціаліста“ (Любові Меленчук, викладача Галицького коледжу ім. В. Чорновола).

 

     Участь в олімпіаді брали представники 15 коледжів Тернопільщини. Олімпіада проходила у два етапи: тестовий та практичний.

     За рішенням журі олімпіади місця були розподілені таким чином:

Назва навчального закладу

Прізвище і ін. учасника

Зайняте місце

ВП НУНБіП України «Бережанський агротехнічний коледж»

Заневич Софія Василівна

І

Галицький коледж ім. В.Чорновола

Орищак Богдан Ярославович

ІІ

Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя

Василишин Вадим Віталійович

ІІІ

Гусятинський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя

Дмитрина Ірина Ігорівна

ІІІ

Приватний ВНЗ «Медичний коледж»

Середа Вадим Олександрович

ІІІ

 

 

 

     Вітаємо Софію Заневич з перемогою! Усім учасникам зичимо подальших успіхів та нових перемог!

Ольга Якимович,
голова циклової комісії
фізико-математичних дисциплін,
інформатики та обчислювальної техніки

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)