Визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Менеджменту організацій і адміністрування»

27 лютого 2019 року
   20 лютого 2019 року на факультеті аграрного менеджменту відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Менеджменту організацій і адміністрування». Організували та провели захід кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту спільно з кафедрою менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського.

     З привітальним словом та побажанням успіху і перемоги до учасників звернулася голова комісії, д.е.н., професор, член-кореспондент Національної академії наук України, завідувач кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідія Василівна Шинкарук.

 

     В Олімпіаді взяли участь студенти бакалаври третього і четвертого курсів. Оцінювання результатів Олімпіади проводила висококваліфікована комісія у складі: к.е.н., професора Балановської Т.І., к.е.н., доцента Суханової А.В., к.е.н., доцента Артюх Т.О. Студенти виявили глибокі знання з управління та креативні підходи до вирішення ситуативних і розрахункових завдань.

   За результатами I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Менеджменту організацій і адміністрування» призові місця та дипломи переможців отримали:

І місцеСарака Оксана (ФАМ, 4 курс, 7 група)
ІІ місцеФілоненко Олександра (ФАМ, 4 курс, 4 група)
Палій Влада (ФАМ, 4 курс, 4 група)
ІІІ місцеРозовенко Вікторія (ФАМ, 4 курс, 7 група)
Порфіленко Злата (ФАМ, 4 курс, 3 група)

 

   

     Призери Олімпіади будуть представляти Університет у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, що відбудеться 17-19 квітня 2019 року у Тернопільському національному економічному університеті.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

 

Анна Дергач,
старший викладач кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook