Стартував другий семестр

4 лютого 2019 року
     Сьогодні розпочалося навчання студентів у другому семестрі. До занять приступили104 групи магістрів і 349 – бакалаврів.

     Злагоджено і дружно приступили до навчання на юридичному факультеті: відвідуваність у перший день занять фактично 100%, як приміром на практичному занятті четвертокурсників з аграрного права, яке вів завідувач кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З. Янчука Володимир Єрмоленко. Хоча не всі а канікулах відпочивали. Євгенія Дошка і Яна Скляр використали цей час для підготовки власних наукових проектів, а загалом від студентства факультету на конкурси наукових студентських робіт подано чотири дуже гарних проекти. І молодь, яка бере участь у науковому пошуку, вже з першого дня включилася у підготовку до Всеукраїнської науково-практичної конференції «Місцеве самоврядування: сучасне і майбутнє».

     Активно взялися до навчання і на гуманітарно-педагогічному факультеті, де одними з перших занять були лекційні. Але найбільш вразило не це, а… квіти в руках першокурсниці: Софія Крижова так виразила свій настрій. Чи це ж не найкращий показник ставлення студентів до навчання?
     У третьокурсників агробіологічного факультету перший ранок нового семестру теж вдався, адже розпочався у оновленій лабораторії кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. проф. Б.В. Лесика. Такий початок занять – запорука якісних знань і успішної сесії, висловили загальну думку Валерія Алексєєва і Роман Стельмашук.

     Новенькою лабораторією зустріла своїх студентів і кафедра ентомології ім. проф. М.П. Дядечка: заняття з загальної ентомології для студентів третього курсу факультету захисту рослин, біотехнологій та екології там читала доцент Людмила Кава.

     Розпочали семестр у нещодавно відремонтованій і переобладнаній лабораторії і четвертокурсники ННІ лісового і садово-паркового господарства. Під керівництвом завідувача кафедри таксації лісу та лісового менеджменту Андрія Білоуса у кафедральній лабораторії вони вивчали структуру модельного мисливського господарства у межах опанування дисципліни «Упорядкування мисливських угідь».

 

Ірина Білоус
 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook