Бакалаври факультету конструювання та дизайну – дипломовані фахівці

27 грудня 2018 року

    На факультеті конструювання та дизайну 102 студенти, що навчались за напрямками підготовки «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» та «Будівництво та цивільна інженерія» отримали дипломи про здобуття освітнього ступеня «Бакалавр».

     Привітав студентів зі святом проректор університету Сергій Кваша. Він відзначив важливість та гостру потребу для України в підготовці конструкторів та будівельників та побажав успішно скласти вступні випробування до магістратури.

 

     З вітанням до випускників звернулися завідувач випускової кафедри конструювання машин, доктор технічних наук, професор Вячеслав Ловейкін та знаний фахівець з будівництва, професор кафедри будівництва Микола Ярмоленко.
     Напутні слова прозвучали і від нашого мецената та роботодавця з США Михайла Козаренка та наставника академічної групи, доцента кафедри конструювання машин Наталії Матухно.

 

     Декан факультету конструювання та дизайну кандидат технічних наук, доцент Зіновій Ружило подякував батькам, що зростили гідних випускників. Пригадав, як сьогоднішні випускники реалізували себе в навчанні, науковій роботі, громадській та художній діяльності, спорті та вручив грамоти та подяки випускникам, які прославляли своєю діяльністю за час навчання університет та факультет.

 

 

 

 

     Нехай незгасна свічка вашої любові до обраної професії завжди висвітлює і зігріває ваш життєвий шлях, допомагає рухатись вгору, і в її полум'ї згорає все негативне в вашому житті!

Зіновій Ружило,
декан факультету конструювання та дизайну


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook