Немішаївський агротехнічний коледж визначив траєкторію розвитку на 2019 рік

22 грудня 2018 року

     У Немішаївському агротехнічному коледжі на зборах трудового колективу прозвітував про діяльність у 2018 році директор Володимир Альохін.

     У доповіді він детально висвітив багатогранну діяльність всього колективу навчального закладу. Проаналізував наполегливу копітку роботу по створенню матеріальної бази та інфраструктури коледжу, відділень, циклових комісій, структурних підрозділів, студентів, діяльність по розвитку, вдосконаленню і забезпеченню освітньо-виховного процесу, дав оцінки із зазначенням конкретних досягнень, визначив стан та перспективи розвитку на наступний рік і в подальшому.

     Присутніми на зборах були 286 осіб, селищний голова Сергій Замідра. З НУБіП України прибули Віталій Костенко – завідувач кафедри терапії і клінічної діагностики та Віктор Лакатош – співробітник кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин.

     До обговорення звіту директора активно долучилися співробітники і студенти коледжу.

     Всі виступаючі відзначили позитивні тенденції у стратегії розвитку та подальшої співпраці з різними вітчизняними та закордонними організаціями і підприємствами для якісної практичної підготовки конкурентоспроможних фахівців, поліпшення іміджу закладу освіти.

     Відповідно до внесених пропозицій під час обговорення результатів діяльності освітнього закладу, збори схвалили звіт директора ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Володимира Альохіна.

     Виходячи з вищезазначеного у звіті, роботу трудового колективу і адміністративної ради коледжу, що була направлена на реалізацію Закону «Про вищу освіту» та виконання програми розвитку коледжу відповідно до «Голосіївської ініціативи 2020» оцінили як результативну та ефективну.
     Також на зборах були визначені пріоритетні напрямки та заходи діяльності колективу у 2019 році.

Олена Кищук
Фото Вікторія Мотілова 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook