Візит декана факультету інженерії продукції Варшавського університету наук про життя Анджея Хоховського

20 грудня 2011, 15:00
ННІ енергетики і автоматики

 20-22 грудня 2012 р. гостем ННІ енергетики і автоматики був декан факультету інженерії продукції Варшавського університету наук про життя (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie) п. Анджей Хоховський (Andrzej Chochowski).
В рамках цього візиту відбулася низка величних заходів. Найзнаменнішою подією було вручення п. Анджею Хоховському на засіданні Вченої ради університету ректором, академіком Д.О. Мельничуком атестата почесного професора НУБіП України. У слові-відповіді п. Анджей Хоховський запевнив професорсько-викладацький колектив університету, що він прикладе максимум зусиль для зміцнення іміджу університету.
22 грудня на урочистому засіданні вченої ради ННІ енергетики і автоматики проф. Анджей Хоховський прочитав лекцію для магістрів і науково-педагогічних працівників інституту та вручив дипломи магістрів за спеціальностями «автоматизоване управління технологічними процесами» і «електротехніка та електротехнології».
Окрім цього проф. А. Хоховський відвідав кафедру автоматики та робото технічних систем ім. акад. І.І.Мартиненка, ознайомився з новими розробками проблемної НДЛ «Інтелектуальні управляючі системи в АПК».
Завершилось перебування п. Анджея Хоховського підписанням між факультетом інженерії продукції Варшавського університету наук про життя і ННІ енергетики і автоматики протоколу про послідовність дій щодо отримання студентами обох університетів подвійних дипломів.


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook