21.12.11 року на засіданні вченої ради університету урочисто вручено нагороди

26 грудня 2011 року

 

За 1-ше місце в огляді-конкурсі на кращу навчально-науково-виробничу клініку ветеринарної медицини аграрного вищого навчального закладу ІІІ-ІV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України дипломом нагороджено НУБіП України.
За вагомий особистий внесок у розвиток Збройних Сил України, формування якісно нових цивільно-військових відносин, відданість справі, високий професіоналізм, плідну, творчу працю та з нагоди 85-ї річниці створення кафедри військової підготовки НУБіП України Грамотою міністра оборони України нагороджено академіка Д.О. Мельничука.
За багаторічну сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність та підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу Почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України нагороджено В.М. Решетюка.
За багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Почесними грамотами Київської міської державної адміністрації  нагороджені О.В. Зібцева і О.Г. Маніта.
Заохочувальною відзнакою «За заслуги у розвитку ветеринарної медицини України» ІІІ ступеня нагороджені М.П. Руденко, А.М. Радченко та А.А. Ковальчук.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у підготовку спеціалістів ветеринарної медицини та з нагоди 85-річчя кафедри військової підготовки  Державна ветеринарна та фітосанітарно служба України нагородила Почесною грамотою А.О. Есаулова.
За проведену науково-методичну роботу «Біологічні властивості рослин та особливості формування декоративних насаджень на кладовищах» диплом та срібну медаль лауреата Національної премії з ландшафтної архітектури і дизайну «Україна квітуча-2011» отримала О. Суханова.
За 2-ге місце у конкурсі наукових робіт Почесною грамотою ІКХХВ НАН України нагороджена учасниця конференції «Проблеми відновлення якості питної води» О.О. Кравченко.
Диплом Шведського університету аграрних наук, який підтверджує присудження ОКР «Магістр» за спеціалізацією «Менеджмент лісових ресурсів» вручено І. Лакиді.
Диплом з відзнакою магістра за програмою екологічної безпеки університету Вагенінген одержала М. Строкаль. Окрім цього, вона пройшла у цьому виші стажування на посаді викладача з екологічного моніторингу та виграла грант для наукового стажування.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook