Магістри-енергетики успішно захистили подвійні дипломи у Варшавському університеті наук про життя

12 грудня 2018 року

     Почалася атестація випускників денної форми навчання освітньо-професійної програми підготовки магістрів ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», які навчаються за програмою подвійних дипломів з Варшавським університетом наук про життя.

     11 грудня у ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження став першим днем роботи міжнародної екзаменаційної комісії із захисту магістерських робіт на чолі з професором Козирським Володимиром Вікторовичем, до якої увійшли декан факультету інженерії продукції Варшавського університету наук про життя Нурек Томаш; д.т.н., завідувач кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій Жильцов Андрій Володимирович; доцент кафедри автоматики та роботехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка Решетюк Володимир Михайлович; професор, завідувач кафедри SGGW Варшавського університету наук про життя Хоховський Анжей; професор кафедри SGGW Варшавського університету наук про життя Обставські Павел та професор кафедри SGGW Варшавського університету наук про життя Гловацкі Шиман.

     На розгляд комісії було представлено дві роботи «Використання індукційного генератора, як джерела тепла в технології сушіння біомаси» студента Обухівського Олександра та «Дослідження теплиці 4-го покоління типу Venlo як об’єкта керування та удосконалення системи досвічування рослин у продуктивний період» студентки Бідненко Софії.

     Захист відбувався протягом майже двох годин польською мовою, студенти продемонстрували відмінні знання за фахом і темою дипломної роботи. За результатами захистів комісія одноголосним рішенням присвоїла Олександру та Софії кваліфікацію інженера-електрика за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

     За результатами навчання студенти-енергетики отримають два дипломи про вищу освіту – Національного університету біоресурсів та природокористування України і Варшавського університету наук про життя.

Вікторія Ликтей,
асистент кафедри електротехніки,
електромеханіки та електротехнологій

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015