До уваги науковців! Міністерством освіти і науки України оголошено конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням

5 листопада 2018 року

До уваги науковців! Оголошено конкурс!

     Міністерством освіти і науки України оголошено конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням, виконання яких розпочнеться у 2019 році за рахунок коштів державного бюджету.

     На Конкурс подаються науково-технічні (експериментальні) розробки за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки відповідно до Закону України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки»:

  • інформаційні та комунікаційні технології;
  • енергетика та енергоефективність;
  • раціональне природокористування;
  • науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;
  • нові речовини і матеріали.

     Строк виконання науково-технічної розробки – до двох років, починаючи з 2019 р.

     Основним місцем роботи наукового керівника науково-технічної розробки має бути установа, яка подає заявку на участь у конкурсі.
     Одна й та сама особа може бути науковим керівником тільки однієї науково-технічної розробки, що подається на конкурс.

     Конкурсний відбір науково-технічних розробок здійснюється за результатами наукової і науково-технічної експертизи за такими критеріями:

  • спрямованість на отримання науково-технічного (прикладного) результату, доведеного до стадії практичного використання;
  • відповідність запланованого науково-технічного (прикладного) результату пріоритетним державним потребам для забезпечення розвитку економіки, суспільства, зміцнення національної безпеки на основі використання наукових та науково-технічних досягнень, у тому числі шляхом розроблення технологій подвійного призначення.

Заявки, що містять державну таємницю, до розгляду не приймаються!

     Актуальність, спрямованість на задоволення пріоритетних державних потреб науково-технічної розробки мають бути підтверджені не менше ніж двома листами підтримки від міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, у т.ч. тих, які є потенційними виробниками та/або споживачами науково-технічної продукції, що буде створена як результат науково-технічної розробки, а також провідних науковців.

     Учасники Конкурсу подають такі документи:
1) заявка (три оригінальних примірники), засвідчена підписами наукового керівника науково-технічної розробки та її авторів, керівника установи та печаткою;
2) листи підтримки (один примірник – оригінал, два примірники – ксерокопії);
3) оптичний носій, який містить заявку в електронному вигляді (у форматі *.doc та *.pdf) та скан-копії листів підтримки (у форматі *.pdf);
4) супровідний лист з переліком матеріалів, що подаються учасником на конкурс.
5) лист на бланку установи, засвідчений підписом керівника установи та печаткою, в якому підтверджується відсутність підстав для відхилення заявки учасника конкурсу.
     Документи подаються у картонній папці з позначкою «Конкурс науково-технічних розробок за державним замовленням», на титульній сторінці якої вказуються пріоритетний напрям розвитку науки і техніки, назва науково-технічної розробки, найменування установи, прізвище, ім’я та по батькові наукового керівника.

     Документи для участі в Конкурсі надсилаються поштою на адресу:
     Департамент науково-технічного розвитку, Міністерство освіти і науки України, бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601.

     Кінцевий строк приймання документів для участі в Конкурсі: до 18 год 03 грудня 2018 року.
     Телефони для довідок з питань Конкурсу та електронна адреса для листування: (044) 287-82-30, (044) 287-89-25, (044) 287-89-26, (044) 287-89-23; [email protected].

     Документи учасника Конкурсу, що надійшли після зазначеного в цьому Оголошенні про проведення конкурсу кінцевого строку подання заявок, не розглядаються.

     Детально з умовами конкурсу та порядком оформлення можна ознайомитись за посиланнями:
Оголошення про конкурсний відбір
Рекомендації щодо підготовки заявки на участь у конкурсі
Форма заявки на участь у конкурсному відборі науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням на 2019 – 2020 роки
Наказ Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 р. № 1187 «Про оголошення конкурсного відбору науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням, виконання яких розпочнеться у 2019 році за рахунок загального фонду державного бюджету"

Наказ

З питань підготовки документів на конкурс звертатись 
до науково-організаційного відділу НДЧ
(кім. 215, навч. корпус № 3, тел.: 527-81-54).

Науково-дослідна частина
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook