Змагання 62-ої спартакіади студентів НУБіП України з баскетболу 3 х 3 (жінки)

16 жовтня 2018, 15:00
НУБіП України, навчальний корпус №9, ігрова зала

     16-17 жовтня 2018 року в спортивному комплексі НУБіП України відбудуться змагання 62-ої спартакіади студентів НУБіП України з баскетболу 3 х 3 серед жіночих команд.

     11 жовтня (четвер) 2018 року о 15:00 в навчальному корпусі №9 – збори представників команд учасниць цього турніру.

     Порядок денний зборів:
• жеребкування команд;
• роз’яснення умов Положення про змагання, регламенту, правил проведення змагань;
• інформація з організації і проведення змагань.

Учасники. У спартакіаді студентів НУБіП України беруть участь студенти, слухачі магістратури, аспіранти денної форми навчання, випускники магістратури, аспірантури поточного навчального року.
До участі у змаганнях допускаються учасники стан здоров’я яких дозволяє приймати участь у змаганнях. Під час змагань спортсмен несе особисту відповідальність за стан власного здоров’я, що підтверджується особистим підписом у заявці.
Під час змагань усі учасники повинні мати при собі документ, який засвідчує приналежність спортсмена до команди: студентський квиток або залікову книжку студента, посвідчення аспіранта і пред`явити документ на вимогу головного судді змагань.
Заявки на участь у змаганнях підписані деканом факультету або директором ННІ, завірені печаткою факультету/ННІ, подаються головному судді змагань на зборах представників команд або безпосередньо перед початком першої гри команди.
У заявках обов’язково зазначається повна назва факультету, ННІ, структурного підрозділу, прізвище, ім’я спортсмена (повністю), спеціальність, курс, група, діючий спортивний розряд спортсмена. Зразок заявки розміщено на сайті НУБіП України на сторінці Спорт/Положення про змагання, бланки заявок. Команди, які не подали заявки, до змагань не допускаються.

Розклад ігор розміщено на сторінці: https://nubip.edu.ua/node/51455

Запрошуємо шанувальників баскетболу підтримати свої команди!

В’ячеслав Пархоменко,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
головний секретар спартакіади студентів НУБіП України

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook