Магістерська програма МВА отримала другий Міжнародний сертифікат про акредитацію!

7 жовтня 2018 року

     2018 рік став роком Міжнародної акредитації на факультеті аграрного менеджменту. 5 жовтня 2018 р. Магістерська програма МВА отримала другий Міжнародний сертифікат про акредитацію від постійно діючого комітету AgriMBA ICA.  

     Підготовка студентів-магістрів з видачею подвійних дипломів за міжнародною магістерською програмою «Адміністративний менеджмент» (що має міжнародну акредитацію Міжнародної ради AGRIMBA ICA) розпочалася у 2002 році. А міжнародну акредитацію ця магістерська програма в НУБіП проходила вже двічі – у тому ж таки 2002 (у м.Варшава, Польща) та у 2008 році (у м.Загреб, Хорватія). 

     Обов’язковою вимогою для успішного проходження акредитації є міжнародна компонента даної програми, яка, в тому числі, полягає в тому, що лектори з університетів-партнерів відвідують з гостьовими лекціями та беруть безпосередню участь в навчальному процесі студентів програми МВА.

     Сертифікат підписано засновником Міжнародної мережі AGRIMBA - Генеральним секретарем Міжнародної ради AGRIMBA ICA професором Вімом Хайманом (Університет Вагенінген, Нідерланди) та Головою Міжнародної ради AGRIMBA професором Пітером Бєліком (Словацький аграрний університет в м.Нітра).

     Процес акредитації тривав протягом 2017-18 навчального року. У червні 2018 р. факультет аграрного менеджменту приймав візит акредитаційного комітету в складі д-ра Йосипа Юрачека (Університет м. Загреб, Хорватія) та Владислава Валаха (Словацький аграрний університет м. Нітра). Протягом візиту акредитаційного комітету відбулись зустрічі-співбесіди із студентами магістерської програми, викладачами, що задіяні до процесу викладання. 

     До початку візиту доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Олена Ковтун, координатор програми МВА, та доцент тієї ж кафедри Ольга Костюк, менеджер програми, підготували Звіт про самооцінку діючої програми МВА. Основною рекомендацією, що була озвучена акредитаційним комітетом, для покращення чинної програми - це підготовка магістерських дисертацій англійською мовою. Тож маємо два роки, щоб студенти програми МВА підготували до захисту свої магістерські дисертації англійською мовою для reviewing-процесу професорами з університетів-партнерів.

Довідково: НУБіП є членом Асоціації ІСА (Асоціація університетів наук про життя, до складу якої входять 60 провідних університетів Європи). ІСА має постійно діючі комітети, одним з яких є AGRIMBA. Міжнародна рада AGRIMBA має свій Міжнародний журнал APSTRACT (ISSN : 1789-221X, electronic version: ISSN 1789-7874). В Україні тільки НУБіП України має єдину програму «Адміністративний менеджмент», що акредитована ICA та AGRIMBA.
     Університети-партнери: Вагенінген Університет (Нідерланди), Чеський ун-т наук про життя (м.Прага), Варшавський університет наук про життя (Польща), Університет м.Загреб (Хорватія), Словацький аграрний університет м.Нітра, Дебрецен Університет (Угорщина), Університет Хохенхайм (Німеччина) та ін.

Анатолій Остапчук,
декан факультету аграрного менеджменту

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook