Тиждень під знаком «Lisderevmash 2018»

7 жовтня 2018 року

     Минулий тиждень для кафедри технологій та дизайну виробів з деревини пройшов під знаком ХVІІ міжнародної виставки машин і обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «Lisderevmash 2018». Студенти, які навчаються за спеціальністю «Деревообробні та меблеві технології» мали змогу ознайомитися із новинками деревообробного обладнання, інструменту та технологій деревообробки. Загалом тут було представлено понад 150 експонатів із 17 країн світу, серед яких два десятки компаній-членів Української асоціації деревообробного обладнання. Свої навчальні програми і наукові доробки представила і кафедра технологій та дизайну виробів з деревини. Окрім великої кількості обладнання, продемонстрованого як у павільйоні, так і на майданчику, експозицію насичували яскраві стенди і майстер-класи столярної майстерності.

     Відкриваючи цьогорічну виставку голова Комітету Верховної ради України з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк, народний депутат України Валерій Давиденко, заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, міністр лісового господарства України 1987-2002 рр. Валерій Самоплавський, голова громадської Ради Державного агентства лісових ресурсів України Анатолій Карпук, голова Державного комітету лісових ресурсів України 2005-2007 рр. Віктор Червоний, голова Товариства лісівників України Юрій Марчук, президент асоціації «Меблідеревпром» Юрій Медведєв та президент Української асоціації деревообробного обладнання Олександр Твердохліб, побажали учасникам і відвідувачам успіху та позитивних емоцій.

     Традиційно проводилися майстер-класи столярної майстерності, на яких всі бажаючі мали змогу попрацювати на деревообробному обладнанні. Тож студенти змогли більш детально ознайомитися з конструкціями і принципами роботи передового деревообробного обладнання.

 

     Завжди приємно зустрічати випускників кафедри, які успішно трудяться на власних деревообробних підприємствах або є начальниками та технологами столярних чи меблевих цехів. Не стала винятком і цьогорічна виставка.

     Загалом же захід справив надзвичайно позитивне враження та відкрив нове бачення на сучасні тенденції розвитку деревообробної промисловості.

Петро Лакида,
директор ННІ лісового і садово-паркового господарства

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook