Першокурсниця агробіологічного факультету Ніна Чухрай: «Мої очікування повністю виправдалися»

15 серпня 2018 року

     Киянка Ніна Чухрай вже першокурсниця агробіологічного факультету, де вона здобуватиме фах агронома. А поки що дівчина знайомиться з університетом у традиційній «Школі першокурсника». Про її враження та обраний фах – наша розмова.

– Чому обрали НУБіП і агрономію?
     – Моя прабабуся (до речі, теж Ніна) все життя мріяла здобути професію агронома, та так і не змогла: не було можливості. Мабуть, її слова про те, як гарно садити і доглядати рослини, яка це вдячна робота, вплинули на мене при виборі професії. А зараз ще й час виявився підходящим – гарний аргоном сьогодні професія добре оплачувана. І НУБіП обрала відразу як провідний університет (про це свідчать рейтинги кращих українських вишів, з якими я ознайомилася), де готують таких фахівців.

– Не розчарував університет?
    – Щоб підвищити свої шанси на вступ я навчалася на підготовчому відділенні, тому коли прийшла у «Школу першокурсника» з університетом була знайома. Але звісно багато і нових вражень.
     Мої очікування повністю виправдалися. Коли нам проводили екскурсію, то приємно було побачити корпуси в гарному стані, просторі і світлі аудиторії, а ботанічний сад примудрився змінитися ще на краще за такий короткий період. Викладачі зустріли привітно, розповідали і показували все, про що запитували.

– Чи потрібна, на твою думку, «Школа першокурсника»?
     – Дуже потрібна. По-перше, завдяки їй ми вже знаємо розташування корпусів і аудиторій. А коли приходиш навчатися у такий великий університет – це важливо. По-друге, познайомилися з колегами по навчанню, приїхали майже всі, встигли подружитися і навіть написали з дівчатами заяву у деканат, щоб нас взяли в одну групу. По-третє, поспілкувалися з викладачами, побачили їхнє демократичне ставлення і зацікавленість. Тож у вересні вже можна спокійно зосередитися відразу на навчанні, адже організаційні питання у більшості вирішені.

Розмовляла Ірина Білоус 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook