Ніжинський агротехнічний інститут оновлює навчально-практичну базу: зразковій мініфермі – бути!

22 липня 2018 року

Ще під час візиту делегації НУБіП Україні у квітні, яку очолював перший проректор Ігор Ібатуллін, було прийнято рішення на базі навчально-науково-виробничого підрозділу Ніжинського агротехнічного інституту створити ефективну молочно-товарну ферму. І воно успішно виконується.

 
Лише за останній місяць із намічених заходів: оновлено поголів'я великої рогатої худоби, що дало змогу підняти продуктивність дійсного стада в 2,5-2,7 рази. В подальшому планується наростити поголів’я дійного стада до проектної потужності і створити зразкову навчально-виробничу молочно-товарну мініферму з фермерським типом господарювання, за безпосередньої участі керівництва університету придбано ремонтні свинки племінної породи і найближчим часом буде замінено маточне поголів'я свиней, упроваджується сучасна технологія вирощування молодняку ВРХ, для чого вже придбано 10 індивідуальних будиночків для телят молочного віку, дійне стадо переведено на ефективну систему приготування монокорму і годівлі худоби, що стало можливим завдяки придбанню кормозмішувача з електронними вагами (міксера) білоруського виробництва.
 
Здійснені кроки дають змогу з оптимізмом дивитися на виконання і перевиконання основних показників і річного плану лабораторії тваринництва, в тому числі і по грошовим надходженням.
 
Дмитро Пунтус, в.о. заступника директора 
з навчально-виробничої роботи
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook