Петро Делік: мрію гарно і достойно жити у рідній країні і впевнений освіта здобута у НУБіП у цьому мені допоможе

24 червня 2019 року
  • Будь ласка, розкажіть трохи про себе.

     — Звати мене Петро Делік. Я народився у мальовничому селі Підгірне Тарутинського району Одеської області. Після закінчення школи вступив до Білгород-Дністровського морського рибопромислового коледжу. Жити біля моря і не любити його та не мріяти про нього практично не можливо. Я теж обожнюю море. Своє майбутнє бачив у морському рибному промислі. У коледжі обрав спеціальність «Рибництво та аквакультура». Роки навчання пролетіли швидко і зараз я вже випускник. Прийшов час подумати про майбутнє.

  • Чому Ви вирішили здобувати вищу освіту?

     — Я вважаю, що вища освіта мені потрібна, бо хочу мати більше можливостей у житті, мрію досягти чогось вартісного, реалізувати найкращі свої плани, мати кращі умови для майбутнього життя та професійної кар’єри.

  • Що стало вирішальним у виборі закладу вищої освіти та спеціальності?

     — Обираю для отримання вищої освіти Національний університет біоресурсів і природокористування України, тому що цей заклад забезпечує якісну освіту, різноманітні освітні програми, можливість проходження практики на провідних підприємствах та широкі перспективи стажування, а у подальшому, я думаю, і працевлаштування. Буду продовжувати навчання за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура» на факультеті тваринництва та водних біоресурсів.

  • А чим живите окрім навчання?

     — У вільний від навчання час займаюсь розведенням кролів. Дуже люблю спостерігати за маленькими пухнастиками. На третьому курсі коледжу почав серйозно займатися спортом.

  • Про що мрієте?

     — Мрію гарно і достойно жити у своїй рідній країні.

  • Чим плануєте займатися після навчання?

     — Я бачу своє майбутнє у виконанні тієї роботи, яка приносить мені задоволення, а саме, в розведенні цінної промислової риби.

Бесіду провела Світлана Дудник,
доцент кафедри гідробіології та іхтіології

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015