Студенти кафедри військової підготовки відбули на польові навчальні збори

2 липня 2018 року

     Майже три сотні студентів кафедри військової підготовки НУБіП – відбули на польові навчальні збори, що пройдуть на Гончарівському полігоні.

     І хоча ранок видався холодним і дощовим, настрій у хлопців і дівчат, які зібралися на плацу, був гарним. По-перше, дощ у дорогу – гарна прикмета, а, по-друге, вони належно екіпірувалися. А парасолька, під якої ховалася від дощу я, це, як пожартували хлопці, – для цивільних.

     Серед тих, хто сьогодні поїхав на збори, не тільки представники НУБіП і його відокремлених підрозділів – Бережанського і Ніжинського агротехнічних інститутів, а й їхні колеги з Уманського національного університету садівництва і Білоцерківського національного агарного університету. До речі, серед курсантів 33 дівчини. Як жартома прокоментували цю цифру офіцери кафедри: у Пушкіна було 33 богатирі, а у нас 33 – майбутніх офіцера прекрасної статі.

     Наші студенти пройшли теоретичний курс і отримали відповідні навички у навчальних класах, а зараз – заключний етап, говорить завідувач кафедри військової підготовки Анатолій Есаулов. У польових умовах вони вправлятимуться у стрільбі, водитимуть військову техніку, пройдуть інженерну і медичну підготовку та перевірять свою вправність у топографії. Завершиться збір ротними тактичними навчаннями, після чого майбутні офіцери складуть державний іспит з військової підготовки.

Ірина Білоус

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook